کارتن سازی

آتش سوزی مهیب کارگاه کارتن سازی در شهریار+تصاویر

با تلاش ۱۵ ساعته ماموران چندین ایستگاه آتش نشانی حریق یک واحد تولیدی کارتن دربلوار رزمندگان شهریار اطفاء شد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی راه مبین، با تلاش ۱۵ ساعته ماموران چندین ایستگاه آتش نشانی حریق یک واحد تولیدی کارتن دربلوار رزمندگان شهریار اطفاء شد.

احمد کریمی مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهرستان شهریار در مصاحبه با راه مبین گفت: طی تماس مردمی با سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی شهریار، حریق یک واحد تولیدی کارتن در بلوار رزمندگان شهریار گزارش شد. با توجه به ابعاد وسیع آتش سوزی ماموران آتش نشانی  ایستگاه های۴۰۱ شهریار، ۱۰۱مرکزی، ۳۰۱ اندیشه و ۷۰۱ کهنز بلافاصله به محل حادثه اعزام شدند.

وی گفت:با توجه به قابل اشتعال بودن مواد اولیه موجود در این کارگاه تولیدی و خطرات ناشی از آن، ماموران آتش نشانی هر چهار ایستگاه به محض رسیدن به محل حادثه، عملیات اطفاء را با ایجاد حلقه محاصره برای مهار آتش سوزی و جلوگیری از گسترش آن به دیگر قسمت های کارگاه تولیدی  شروع کردند.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهریار افزود: به دلیل ابعاد گسترده آتش سوزی دود غلیظی محل حادثه را فرا گرفته بود که همین امر از سرعت عمل ماموران حاضر در محل آتش سوزی کاست.

کریمی گفت: اطفاء حریق این کارگاه تولید کارتن یکی از سخت ترین و پیچیده ترین عملیات های سازمان آتش نشانی شهریار بود که خوشبختانه این عملیات با تلاش های همه جانبه و فداکاری های ماموران آتش نشانی شهریار بعد از چندین ساعت مهار شد.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی شهریار درباره علت وقوع این آتش سوزی به راه مبین گفت: متاسفانه تاکنون علت حادثه مشخص نشده است اما کارشناسان سازمان آتش نشانی شهریار به دقت در حال بررسی محل حادثه و یافتن علت و یا علل این حادثه هستند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: لازم است این تذکر را به کارخانجات و کارگاه هایی که تولیدات آن ها به سرعت قابل اشتعال است بدهیم که تولیدات خود را در معرض شعله و یا موادی که به هر نحو، ممکن است موجب ایجاد حریق شوند نگهداری نکرده و اصول ایمنی را به صورت کامل رعایت کنند.

کارتن سازی

کارتن سازی

کارتن سازی

کارتن سازی

کارتن سازی

کارتن سازی

کارتن سازی

کارتن سازی انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.