موسسه مالی ثامن شهریار

آتش شایعات تلگرامی و ماهواره‌ای گریبانگیر “موسسه مالی ثامن” شد /ورشکستگی موسسه ثامن کذب است

در اقدامی هماهنگ برخی کانالهای تلگرامی و شبکه‌های ماهواره‌ای با ایجاد شایعه ورشکستگی موسسه مالی ثامن، موجب برهم زدن آرامش سپرده گذاران در این موسسه مالی شدند.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین، در اقدامی هماهنگ برخی کانالهای تلگرامی و شبکه‌های ماهواره‌ای با ایجاد شایعه ورشکستگی موسسه مالی ثامن، موجب برهم زدن آرامش سپرده گذاران در این موسسه مالی شدند.

برخی شبکه‌های ماهواره‌ای معلوم الحال و پیرو آن کانالهای تلگرامی بی هویت با انتشار شایعاتی در فضای مجازی مبنی بر ورشکستگی موسسه مالی ثامن موجب هجوم سپرده گذاران برای خارج کردن یکباره سپرده خود از این موسسه مالی شدند که این تجمع مقابل شعبات با حواشی همراه بود.

یکی از سپرده گذاران شعبه شهریار موسسه مالی ثامن در مصاحبه با خبرنگار راه مبین گفت: چندی پیش از طریق تلگرام مطلبی مبنی بر ورشکستگی و ادغام موسسه ثامن مشاهده کردم و فورأ خودم را به شعبه رساندم تا پول سپرده خود را تمامأ برداشت کرده و به جای دیگری بسپارم اما در کمال ناباوری مشاهده کردم که خیلی ها مثل من با دیدن مطالبی مشابه در ماهواره و شبکه های اجتماعی نظیر تلگرام دچار استرس شده و با مراجعه به شعبات  پول خود را میخواهند.

یکی از  افراد حاضر در شعبه نیز به خبرنگار راه مبین گفت: هجوم یکباره سپرده گذاران با ذهنیت ورشکستگی و از بین رفتن سرمایه آنان موجب ازدحام و ایجاد فضای روانی سنگین در بین سایر سپرده گذاران شد و مردم دلهره مسدود شدن حسابهایشان را دارند که این موضوع کاملأ بی اساس بوده و در موسسه مالی ثامن نه خبری از ورشکستگیست نه ادغام، بلکه شایعات موجب هجوم  یکباره سپرده گذاران شده و آنان خواستار دریافت کل سپرده‌هایشان هستند.

وی ادامه داد: موسسه مالی ثامن بدون هیچ مشکلی به همین سپرده گذاران سود و یا وام پرداخت کرده و به آنان اطمینان می‌دهیم که هیچ مشکلی در سپرده آنان وجود نداشته و اگر بازهم اصرار به دریافت سپرده خود دارند، موسسه طی فرآیندی مشخص اینکار را انجام خواهد داد و نباید به شایعات توجه کنند.

 

انتهای پیام/ش

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.