آدم ربايی

آدم ربايان راه را گم كردند!

مردان آدم‌ربا بعد از به گروگان گرفتن پسرنوجوان در شهريار او را در صندوق عقب خودرو حبس كرده و راهي هشتگرد شدند، اما در بين راه مسير را گم كرده و هنگام پرسيدن آدرس دست‌شان رو شد.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین به نقل از جوان آنلاین، مردان آدم‌ربا بعد از به گروگان گرفتن پسرنوجوان در شهريار او را در صندوق عقب خودرو حبس كرده و راهي هشتگرد شدند، اما در بين راه مسير را گم كرده و هنگام پرسيدن آدرس دست‌شان رو شد. 

چند روز قبل نوجواني افغان خودش را به مأموران پليس رساند و از دست چند مرد آدم‌ربا شكايت كرد. او گفت: من ساكن شهريار هستم. در حال عبور از محل بودم كه دو مرد جوان به من حمله كردند. آنها دست و پايم را بستند و در صندوق عقب يك خودرو حبس كردند. خودرو حركت كرد و مسير طولاني را طي كرد. من از نيت آدم‌ربايان خبر نداشتم با اين حالا در همان صندوق عقب تلاش كردم و موفق شدم تا دست و پايم را باز كنم تا اينكه خودرو جايي توقف كردم. از صداي آدم‌ربايان متوجه شدم كه راهشان را گم كرده‌اند. وقتي در حال پرسيدن آدرس بودند از فرصت استفاده كرده و توانستم در صندوق عقب را باز كرده و فرار كنم. 
بعد از مطرح شدن شكايت، مأموران پليس موفق شدند آدم‌ربايان را كه دو مرد افغان و يك ايراني بودند، بازداشت كنند. يكي از متهمان گفت: ما نوجوان افغان را براي اخاذي ۲۰ ميليون توماني از خانواده‌اش ربوديم. از صحنه ربودن او فيلم گرفته و براي خانواده‌اش در تهران فردستايم تا به اين شيوه از آنها اخاذي كنيم.  وي گفت: راننده خودرو ايراني بود و قصد داشتيم به هشتگرد برويم، اما او مسير را گم كرد. وقتي در شهر كوچك خاكعلي براي پرسيدن آدرس توقف كرديم گروگان توانست خودش را نجات دهد. محمد گشتاسبي، رئيس حوزه قضايي بخش بشاريات گفت: بررسي‌ها بيشتر در اين باره در جريان است. 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.