آزادسازیاراضی زراعی و باغی در شهریار

آزادسازی شش هزار و ۷۰۰ متر مربع از اراضی زراعی و باغی در شهریار

دادستان عمومی و انقلاب شهریار از آزادسازی شش هزار و ۷۰۰ متر مربع از اراضی زراعی و باغی خبر داد.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین ، حمید عسگری پور، دادستان عمومی و انقلاب شهریار از آزادسازی شش هزار و ۷۰۰ متر مربع از اراضی زراعی و باغی خبر داد و عنوان کرد: در حالی که آحاد مردم جامعه درگیر کنترل ویروس کرونا هستند، عده‌ای از افراد سود جو و فرصت طلب به دنبال ساخت و ساز و تغییر کاربری غیر مجاز در اراضی زراعی و باغات هستند.

دادستان عمومی و انقلاب شهریار خاطرنشان کرد: در این راستا، پرسنل مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان شهریار در راستای اعمال مفاد تبصره ۲ ماده ۱۰ قانون حفظ کاربری اراضی زراعی و باغی و با دستور دادستانی ضمن صدور اخطار قبلی، نسبت به تخریب مستحدثات غیرمجاز اقدام کردند.

وی در ادامه گفت: در این خصوص پنج دیوار به مساحت ۱۷۰ متر مربع، پنج بنا به مساحت ۷۵۰ متر مربع، پنج مورد محوطه سازی به مساحت ۱۰ هزار و ۱۵۰ متر مربع، چهار مورد آلاچیق به مساحت ۱۲۰ متر مربع تخریب و قلع و قمع شد که در مجموع منجر به آزادسازی شش هزار و ۷۰۰ متر مربع از اراضی شد.

عسگری پور با بیان اینکه پنج بنای تخریب شده شامل پنج ویلای لوکس بوده است، تاکید کرد: دادستانی به هیچ وجه با افرادی که اقدام به تغییرکاربری اراضی زراعی و باغی می‌کنند مسامحه نخواهد کرد و تخریب ویلا‌های غیرمجاز افراد صاحب نفوذ در اولویت قرار دارد.

آزادسازیاراضی زراعی و باغی در شهریار آزادسازیاراضی زراعی و باغی در شهریار آزادسازیاراضی زراعی و باغی در شهریار

 

 

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.