زن امریکای

آزار جنسی مادر جوان در هواپیما

زن جوان آمریکایی شکایتی را در خصوص اذیت و آزار جنسی در یکی از پروازهای خطوط هواپیمایی آمریکا مطرح کرده است.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین به نقل ازخبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ یک مادر جوان آمریکایی ادعایی را مبنی بر آزار و اذیت جنسی خود در یکی از هواپیماهای خطوط هوایی آمریکا مطرح کرده است. " آئوبری لین" 32 ساله مدعی است هنگامی که در تاریخ ۱۶ ژوئن سال ۲۰۱۷ از شهر فینیکس در ایالت آریزونا به شهر نیویورک با یک هواپیمای شرکت " امریکن ایرلاینز " پرواز می کرد در سرویس بهداشتی مورد آزار و اذیت یکی از مسافران قرار گرفته است. بنا به ادعای این زن این مسافر مرد در صندلی کنار او نشسته بود و خدمه هواپیما مقداری نوشیدنی الکلی در اختیارش قرار داده بودند. او می گوید هنگامی که به سرویس بهداشتی مراجعه می کرد این مرد او را تعقیب کرده و مورد آزار و اذیت قرار داده است.

آزار جنسی مادر جوان آمریکایی در هواپیما! + عکس//

خانم لین می گوید او برای دیدار با یکی از اقوامش شب هنگام با یک پرواز راهی نیویورک بود که توسط مردی که در کنار او نشسته بود در سرویس بهداشتی هواپیما مورد اذیت و آزار جنسی قرار گرفته است. او می گوید خدمه پرواز را در جریان این اتفاق قرار داده اما آنها تنها اقدام به انتقال او به یک صندلی در عقب هواپیما کردند. بنا به ادعای این زن او پس از فرود هواپیما در فرودگاه به بیمارستان منتقل شد اما مرد متجاوز که او نامش را نمی داند بدون اینکه توسط پلیس فرودگاه بازداشت شود فرودگاه را ترک کرد.

این زن بدلیل آنکه پرسنل هواپیما نتوانستند از او در این پرواز محافظت کنند شکایتی را علیه این شرکت هواپمایی ارائه کرده است. بنا به ادعای آئوبری مسئولان امریکن ایرلاینز مبلغ ۵۰۰۰ دلار را برای ادعای مزاحمت به او پیشنهاد کرده بودند.

آزار جنسی مادر جوان آمریکایی در هواپیما! + عکس//

این در حالی است که سخنگوی امریکن ایرلاینز اعلام کرد شرکت او در جریان ادعای این زن قرار گرفته اما ادعای او مبنی بر اذیت و آزارش در داخل هواپیما را کاملا رد می کند.

گفتنی است؛ در حالی که دیلی میل ضمن تماس با FBI نیویورک خواستار توضیح در مورد این حادثه شده است، پلیس محلی نیویورک اظهار نظر در این مورد را به تحقیقات بیشتر در مورد آن موکول کرده است

 

 

 

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code