محمد محمودی شاه نشین

نماینده مردم شهرستان های شهریار،قدس و ملارد در مجلس:

آقای روحانی شما کمتر از هشت ماه فرصت دارید

نماینده مردم شهرستان های شهریار، قدس وملارد گفت: اگر بنا بود فکر های کهنه ، اندیشه های پوسیده ، آنهایی که سالیان سال فقط اسم یدک کشیدند می توانستند مشکلات مردم را حل کنند ، در این ۳۸ سال حل کرده بودند .

 

به گزارش راه مبین، محمد محمودی شاه نشین نماینده مردم شهرستان های شهریار، قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی  با اشاره به انتشار فیش های نامتعارف مسئولین تشریح کرد : در هفته های گذشته پرداخت حقوق های نجومی دل همه مردم را به درد آورد اما این موضوع به این معنا نیست که مردم از تمام مسائل غافل هستند .مردم به همان اندازه که به حقوق و رفتار مسئولین توجه دارند به کارکرد ان ها نیز توجه دارند .

این مقام مسئول تصریح کرد : رویکرد ما در خصوص پشتیبانی و حمایت  از مدیران و مسئولین فقط و فقط توجه به سلامت ، میزان فعالیت ، پاکدستی ، جلب رضایت مردم ، رفتار خوب و تکریم اربار رجوع خواهد بود.

محمودی  خطاب به رئیس جمهور گفت : آقای رئیس جمهور مدت کمی به انتخابات نمانده است . مردم ما با امید به آنکه شما بیایید و تحرکی در بدنه دولت ایجاد کنید و بخشی از مشکلات روزمره و مشکلات عدیده مردم را حل نمایید با عشق و شوق به پای صندوق های رای آمدند. اگر در هشت ماه آینده حرکتی در جهت بهبود اوضاع اقتصادی مردم نشود قطعا به امیدی که شما به آن شعار دادید نا امید می شوند .

وی افزود : آقای رئیس جمهور در انتخاب نیروها ، وزاء ، معاونین وزرا ، استانداران و فرماندارن خود مردم به شعار شما که شایسته سالاری بود ایمان اوردند اما در عمل هنوز هم بعد از ۳ سال منتظر اقدامات عملی شما هستند .

محمودی شاه نشین اظهار کرد : از اینکه اعتدال به خرج داده می شود و به افراد افراطی راه داده نمی شود خوب است اما تنهایی کافی نیست . کارآمدی ، برنامه ،فکر اقتصادی و طرح های نو داشتن برای برون رفت از مشکلات اقتصادی لازمه کار است .

محمد محمودی شاه نشین

وی با بیان اینکه آدم های باسواد و جوانان خلاق باید بیشتر به کار گرفته شوند اذعان کرد: اگر بنا بود فکر های کهنه ، اندیشه های پوسیده ، آنهایی که سالیان سال فقط اسم یدک کشیدند می توانستند مشکلات مردم را حل کنند ، در این ۳۸ سال حل کرده بودند . حالا باید فرصت به جوانان با ایمان، مومن، جوانان پاکدست و جوانانی که اعتقاد دارند ایران اسلامی و نظام مقدس کشورشان باید رشد پیدا کند، میدان داده شود . اینکه ما مسئولیت ها را بر اساس ارتباطات تقسیم کنیم ، اینکه ما بگوییم هرکه با ما بود خوب است و هرکه با ما نبود نباشد ، شایسته جمهوری اسلامی نیست.

این مقام مسئول تاکید داشت: مقام معظم رهبری بار ها وبارها فرمودند ار جوانان شجاع ،باتقوا ،باعلم ،بادانش و با دارای مهارت های ادراکی، انسانی و تخصصی باید استفاده کنیم . باید فضای رشد برای این عزیزان بدهیم .

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.