روحانی

عضو کمیسیون سیاست خارجی مجلس؛

آلمان‌ها باید در خصوص حضور سلمان رشدی در نمایشگاه کتاب فرانکفورت بازخواست می‌شدند

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با بیان اینکه آلمان‌ها باید در خصوص حضور سلمان رشدی در نمایشگاه کتاب فرانکفورت بازخواست می‌شدند اظهار کرد: رفتار گرم دولت در استقبال از وزیر امور خارجه آلمان را می‌توان کاهل بودن دولت یازدهم نسبت به مسائل اعتقادی قلمداد کرد و این رفتار دولتی‌ها با وزیر امور خارجه آلمان ظلم به رسول الله است.

 

 به گزارش پایگاه خبری راه مبین به نقل از راه دانا، سید حسین نقوی حسینی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در خصوص حضور وزیر امور خارجه آلمان در ایران گفت: اگر چه ما با افزایش مراودات با کشورهای اروپایی مخالفتی نداریم اما این افزایش رفت و آمدها نباید باعث شود تا کشورهای غربی تصور کنند که ما لحظه ای از آرمان‌ها، اصول و اعتقادات خودمان کوتاه می‌آییم.

 

وی با اشاره به اینکه نباید از اصول و اعتقادات لحظه ای غافل شد عنوان کرد: غرب و اروپا باید بدانند که اگر جسارتی نسبت به آرمان‌های نظام و انقلاب داشته باشند مراودات ما با آن ‌ها قطع خواهد شد و ما به این رفت و آمد‌ها تن نخواهیم داد.

 

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه آلمان‌ها باید در خصوص حضور سلمان رشدی در نمایشگاه کتاب فرانکفورت بازخواست می‌شدند اظهار کرد: رفتار گرم دولت در استقبال از وزیر امور خارجه آلمان  را می‌توان کاهل بودن دولت یازدهم نسبت به مسائل اعتقادی قلمداد کرد و این رفتار دولتی ها با وزیر امور خارجه آلمان ظلم به رسول الله است.

 

نقوی حسینی افزود: دولت نباید چنین رفتار گرمی را با وزیر امور خارجه آلمان می‌داشت چرا که آن‌ها اعتقادات بیش از یک میلیارد مسلمان را نادیده گرفته‌اند.

 

وی با اشاره به کمک‌های تسلیحاتی کشور آلمان به صدام گفت: آلمان یکی از حامیان صدام در زمان جنگ تحمیلی بود که با فروش سلاح های شیمایی جنایاتی بزرگی را در حلبچه و سردشت رقم زد و امروز باید مسئولیت این جنایات بزرگ شیمیایی را در جوامع بین الملل بپذیرد.

 

انتهای پیام/ن

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.