مروج

امام جمعه اندیشه:

آمریکایی ها در عراق، یمن و سوریه از ما سیلی های محکمی خوردند

امام جمعه اندیشه: همگان در سراسر جهان شاهد هستند که استکبار جهانی و در راس آن کشور آمریکا با حمایتی ۷ ساله از داعش و تکفیری ها امنیت و آرامش کشور سوریه را از بین برد و باعث شد این کشور به حال و روز کنونی بیفتد.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین ، حجت الاسلام و المسلمین سید علی مروج امام جمعه شهر اندیشه ظهر امروز در خطبه‌های نماز وحدت بخش و عبادی سیاسی جمعه که با حضور پر شور ملت مومن و اقشار مختلف مردم اندیشه در مصلای امام علی(ع) این شهر برگزار شد، با اشاره به اصول انقلاب اسلامی ایران و نقش حمایتی انقلاب از مظلومان جهان،  گفت: همواره یکی از اصول اصلی و مهم انقلاب اسلامی ایران حمایت از مظلومان و ستم دیدگان جهان در برابر ظلم و ظالم است که این موضوع باید مدنظر قرار گیرد، چرا که یکی از دستاورد های انقلاب ما همین است.

امام جمعه اندیشه ادامه داد: همگان در سراسر جهان شاهد هستند که استکبار جهانی و در راس آن کشور آمریکا با حمایتی ۷ ساله از داعش و تکفیری ها  امنیت و آرامش کشور سوریه را از بین برد و باعث شد این کشور به حال و روز کنونی بیفتد.

حجت الاسلام و السلمین مروج ادامه داد: دشمنان سعی دارند با تبلیغات و کار رسانه ای اعمال خود را موجه جلوه کنند، برای مثال آمریکا ضمن حمایت از عربستان سعودی مرتکب جنایت علیه کودکان یمنی و مردم مظلوم این کشور شده است، آمریکا قطعا در جنایات نقش اصلی را دارد اما سعی دارد با کار رسانه و تبلیغات گسترده افکار عمومی را نسبت به جمهوری اسلامی ایران تحریک کرده و ایران را مقصر این موضوع بداند.

مروج افزود: آمریکایی ها به بهانه رعایت حقوق بشر و منافع شخصی خود به راحتی به سایر کشور ها تجاوز می کنند و باعث از بین رفتن آرامش و امنیت آن ها می شوند پس لازم است در برابر دشمنان ایستادگی کنیم و اجازه چنین اعمالی و حرکاتی را به آن ها ندهیم.

وی بیان کرد: اگر در برابر دشمنان با جان و دل ایستادگی کنیم و ترسی به خود راه ندهیم، دشمن شکست خورده و در نهایت تسلیم می شود.

مروج گفت: دشمنان غربی و عربی ما در منطقه، در لبنان، عراق و سوریه از جمهوری اسلامی ایران سیلی های محکمی خوردند، این موضوع را خود آن ها در رسانه ها بارها بیان کردند و به قدرت جمهوری اسلامی ایران اذعان دارند.

مروج

 

 

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code