مهدی طارمی

آیا برانکو طارمی را نیمکت نشین می کند؟

در بازی تیم ملی مقابل هند مشخص شد که صحبت های برانکو در مورد تضعیف طارمی درست بوده است.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین به نقل از بولتن، یکی از ارکان موفقیت پرسپولیس تا اینجای فصل درخشش خیره کننده مهدی طارمی بوده است. پدیده جوان فوتبال ایران که علاوه بر گلزنی موفق شده در بیشتر بازی ها تاثیرگذار باشد و پنالتی های پرتعدادی را برای سرخپوشان گرفته است. اما پس از بازی با فولاد ناگهان افت فاحش طارمی آغاز شد. بیدار بودن او تا نیمه های شب یکی از مواردی است که برانکو بارها نسبت به آن حساسیت نشان داده اما مهدی طارمی گویا راه دیگری را پیش گرفته است. اما مهمترین حادثه به اتفاق قبل از بازی با صبا مربوط می شود. جایی که برانکو در ابتدا قصد داشت طارمی را در ترکیب اصلی قرار دهد اما نوع گرم کردن و حرکات مهاجم بوشهری پرسپولیس موجب شد که سرمربی کروات قرمزها او را به گوشه ای ببرد و با وی صحبت کند. پس از صحبت مشخص بود که طارمی بسیار ناراحت است و دلیلی ناراحتی هم بیرون بودنش از ترکیب اصلی بود. پرسپولیس بازی را با نتیجه یک بر صفر به سود خودش به پایان رساند اما برانکو ترجیح داد مقابل خبرنگاران حرفی از اختلافات داخلی نزند.

اما او به صورت دربسته عنوان کرد که طارمی با بازیکن چند ماه قبل فرق کرده است. صحبت های او زمانی ملموس شد که در بازی ایران و هند کی روش طارمی را به عنوان بازیکن ثابت به میدان فرستاد اما افت فاحش این بازیکن باعث تعجب همگان شد. تا جایی که برای بازی مقابل عمان، آقای گل لیگ دیگر جایی در ترکیب اصلی تیم ملی نداشت. در چنین وضعیتی پرسپولیس ۷ هفته سرنوشت ساز را پیش رو دارد و با افت این روزهای طارمی که رابطه مستقیمی به نوع زندگی اش در بیرون از زمین مسابقه دارد، به نظر می رسد برانکو همان نسخه ای را برای وی تجویز کند که پیش از این برای محسن مسلمان و احمد نورالهی پیچیده بود.
از این رو شاید در بازی مقابل سیاه جامگان شاید طارمی همانند بازی مقابل صبا در قم جایی در ترکیب اصلی نداشته باشد. این زنگ خطر می تواند در این برهه بهترین تشر برای بازیکنی باشد که فاصله صعود و سقوطش تنها چند گام درست یا اشتباه است.
برانکو همه بار تهاجمی تیمش را روی شانه های او گذاشته اما اگر طارمی بازیکن سابق نباشد این علی علیپور است که می تواند جای او را در خط حمله بگیرد و اینچنین مهمترین بازیکن فصل قرمزها، بدترین پایان ممکن را در درخشان ترین فصل فوتبالی اش داشته باشد.

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.