ابتکار جالب شهرداری شهریار در زیباسازی پست های مخابرات و ترانس های برق +تصاویر

واحد زیباسازی شهرداری شهریار در اقدامی جالب و با طراحی و رنگ آمیزی پست های مخابراتی و ترانس های برق، نمای جدیدی به خیابان های این شهر بخشید.

.

به گزارش پایگاه خبری راه مبین ، واحد زیباسازی شهرداری شهریار در اقدامی جالب و با طراحی و رنگ آمیزی پست های مخابراتی و ترانس های برق، نمای جدیدی به خیابان های این شهر بخشید.

افتخاری رئیس سیما، منظر و فضای شهری شهرداری شهریار در همین رابطه به خبرنگاران گفت: یکی از سیاست های اصلی مدیریت شهری، بهبود سیما و منظر شهری و اجرای علمیات زیباسازی به منظور افزایش سلامت و نشاط اجتماعی شهروندان می باشد.

افتخاری بیان کرد: یکی از اقدامات انجام شده در این راستا، استفاده هر چه بهتر و مناسب تر از اشیاء پیرامونی جهت شکل گیری محیطی شاداب و شهری سالم می باشد.

وی افزود: شهرداری شهریار در اقدامی نو، با طراحی و نقاشی مناسب بر روی پست های مخابراتی و ترانس های برق موجود در سطح شهر، سعی در ایجاد محیطی شاداب و منطقی در شهر دارد.

افتخاری رئیس سیما، منظر و فضای شهری شهرداری شهریار در پایان خاطر نشان کرد: اجرای این طرح می تواند در تامین نیازهای انسانی در رسیدن به فضای زیبای شهری و فرهنگی، توسعه کیفی فضای شهری و ارتقاء کیفیت زندگی شهری تاثیر بسزایی داشته باشد.

ترانس

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.