سعید ناجی فرماندار شهرستان شهریار

فرماندار:

محور حفظ اتحاد در کشور مقام معظم رهبری است

فرماندار شهریار گفت: جامعه امروز را نیازمند توجه به اصول اخلاقی بیش از پیش دانست و گفت: باید از دروغ، تهمت و کینه‌توزی و هر آن‌چه که خللی در وحدت و یکپارچگی عمومی ایجاد می‌کند، پرهیز کنیم و همان‌طور که در مقابل دشمنان با شدّت برخورد می‌کنیم، در مقابل یکدیگر با رأفت رفتار و اتحادمان را حول رأس این نظام یعنی مقام معظم رهبری حفظ کنیم.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین، سعید ناجی در حاشیه برنامه تجلیل از برترین رده‌های سپاه شهرستان شهریار در جشنواره مالک اشتر در شهریار، با اشاره به وقایع اخیر در سطح بین‌المللی اظهار داشت: تقابل و رو در رویی مدعیان قدرت جهانی با نظام جمهوری اسلامی به جهت ایستادگی و استقامت در مقابل ظلم است، که این مهم حکایت از آن دارد که این نظام که سر منشأ انقلاب آزادیخواهان در سراسر جهان است در مسیر صحیح حرکت کرده و دشمنان خود را مستأصل و سر درگم کرده است.

وی در ادامه بیان کرد: امروز به وضوح شاهد هستیم که این زمین‌گیر شدن و سردرگمی دشمنان نظام و انقلاب در داخل کشور خودشان هم به گوش می‌رسد، همچنان که سخنان اخیر ترامپ، جز بی‌آبرویی رسوایی چیزی برای آمریکا نداشت.

فرماندار شهرستان شهریار با اشاره به شرایط و موقعیت خاص جغرافیایی کشورمان افزود: ما نباید لحظه‌ای از اقدام بر مبنای عقلانیت دور شویم، و لازم است هر لحظه بیش از پیش هوشیارتر عمل کنیم تا دشمنان نتوانند نگاهی چپ به کشور داشته باشند.

ناجی با بیان اینکه نظام جمهوری اسلامی ایران برخواسته از مردم‌سالاری است ادامه داد: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دارای قومیت‌ها و سلایق مختلف است، که عبور از این واقعیت نیز عقلانی نیست و این واقعیت را باید پذیرفت که همین وحدت، یکپارچگی و همدلی که وجود دارد دشمن را از به ثمر رساندن هر اقدامی مأیوس کرده است.

وی گفت: جمهوری اسلامی ایران با تکیه بر مردم و ماهیت ساخت نظام سیاسی ما دینی و مکتبی است و هر فرد و گروهی که بخواهد از این واقعیت عبور کند، زیر بار وحدت و یکپارچگی و یکدلی عموم مردم خُرد می‌شود.

فرماندار شهرستان شهریار همچنین با تأکید بر لزوم توجه به وحدت همه سلائق و افکار درون نظام تصریح کرد: نشان بلوغ سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی این است که در اوج اختلاف در سلائق و مسایلی که می‌تواند هر جامعه‌ای را از هم بپاشد، یکدل و متحد بوده و در مقابل دشمنان نیز همصدا باشیم، تا آن‌ها حتی نتوانند تصمیمات و تفکرات خود را یک جا جمع کنند، چه برسد که بخواهند ضربه‌ای به این نظام و انقلاب بزنند.

ناجی در پایان جامعه امروز را نیازمند توجه به اصول اخلاقی بیش از پیش دانست و گفت: باید از دروغ، تهمت و کینه‌توزی و هر آن‌چه که خللی در وحدت و یکپارچگی عمومی ایجاد می‌کند، پرهیز کنیم و همان‌طور که در مقابل دشمنان با شدّت برخورد می‌کنیم، در مقابل یکدیگر با رأفت رفتار و اتحادمان را حول رأس این نظام یعنی مقام معظم رهبری حفظ کنیم.

 

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.