همایش

اجبار فرهنگیان برای شرکت در همایش فرهنگیان حامی روحانی در شهریار

همایش فرهنگیان حامی روحانی با سخنرانی فولاوند مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در اردوگاه شهید منتظری شهریار برگزار شد که تعداد بسیاری از حاضرین از محتوای برنامه بی خبر بوده و به اصرار مدیران و مسئولین خود با فرض اینکه موضوع همایش مربوط به آموزش دانش آموزان می باشد و نه تبلیغ یک کاندیدای خاص، شرکت کردند.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین، همایش فرهنگیان حامی روحانی با سخنرانی فولاوند مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در اردوگاه شهید منتظری شهریار برگزار شد که تعداد بسیاری از حاضرین از محتوای برنامه بی خبر بوده و به اصرار مدیران و مسئولین خود با فرض اینکه موضوع همایش مربوط به آموزش دانش آموزان می باشد و نه تبلیغ یک کاندیدای خاص، شرکت کردند.

بنا بر این گزارش و پیگیری خبرنگار راه مبین، بسیاری از معلمین و مربیان پیش دبستانی در گروههای تلگرامی کاری خود و یا بعضأ با پیامک و تماس تلفنی مدیران بالایی دعوت به همایشی شدند که در مکان دولتی ، با امکانات دولتی و با حضور مدیران دولتی برای دولت روحانی تبلیغ کرده و قبل مراسم هیچگونه اطلاعی از محتوای برنامه به شرکت کنندگان داده نشده و فقط جمعیت شرکت کنندگان برای برگزارکنندگان آن اهمیت داشت.

موضوع جالب تر اصرار بر حضور شرکت کنندگان این مراسم در میتینگ اصلاح طلبان در سالن شهید کافی شهریار با حضور معصومه ابتکار است که این مراسم نیز با حواشی همراه بود.

همگان واقف اند که استفاده از امکانات دولتی برای مصارف انتخاباتی مجاز نبوده و استفاده ابزاری از قشر زحمت کش و فرهیخته فرهنگی نیز صحیح نیست و این موضوع جای بسی تأمل دارد.

یکی از معلمین در گفتگو با خبرنگار راه مبین گفت: در روزهای گذشته طی پیامک و تماس دعوت به همایشی در سالن شهید منتظری شدیم اما از محتوای آن چیزی نگفته و فقط اصرار به حضور داشتند.

وی گفت: خیلی از همکاران با تصور اینکه مراسم در راستای موضوعات آموزشی و اداری میباشد شرکت کردند اما فضای همایش کاملأ انتخاباتی بوده و فقط برای تبلیغ روحانی برگزار شده بود و بسیاری از همکاران از بیم برخورد آقایان که یا خود کاندیدای شورای شهر شده یا نزدیکانشان کاندید شده و دائم در گروههای کاری تبلیغ آنان را میکنند در همایش شرکت کردند و پس از پایان همایش به میتینگ اصلاح طلبان در سالن شهید کافی شهریار سوق داده شدیم.

حال نکته قابل توجه اینجاست که با توجه به ممنوعیت استفاده از امکانات دولتی و بیت المال برای تبلیغ انتخاباتی، چه توجیهی توسط مدعیان قانونگرایی برای این برنامه وجود دارد؟

انتهای پیام/ش

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

2 دیدگاه

 1. فاطمه پاسخ

  با سلام
  من خودم فرهنگی هستم و با پیامک و باالجبار به این مراسم اومدم که نکنه برخورد بشه…..
  نه تنها بنده بلکه خیلی از همکاران از این موضوع ناراحت هستند.

 2. سارا پاسخ

  سلام
  با تشکر از ذکر این خبر
  این موضوع کاملا صحت داره