پژمانفر:

اجرایی نشدن ۲۰۳۰ نشان داد مردم می توانند جلوی انحرافات دولت را بگیرند

نائب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه لغو سند ۲۰۳۰ خوشحال کننده است، گفت: لعو ۲۰۳۰ نشان داد که مردم می توانند جلوی انحرافات دولت را بگیرند.

 

به گزارش راه مبین به نقل از بولتن، حجت الاسلام و المسلمین نصراله پژمانفر نماینده مشهد در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار بولتن نیوز با اشاره به لغو اجرایی شدن سند ۲۰۳۰ در شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: مقام معظم رهبری همواره نسبت به مسائل فرهنگی دغدغه داشته و در این زمینه از مردم هم کمک گرفتند.

وی افزود: وقتی مقام معظم رهبری موضوع آتش به اختیار را مطرح کردند در واقع یعنی امیدی به این مسئولین نیست.

نائب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مسئولین کشور در اوج غفلت وحتی در خواب هستند، تصریح کرد: آتش به اختیار که مقام معظم رهبری مطرح کردند، در اینجا معنا می یابد که جوانان و آنهایی که دغدغه نظام و انقلاب را دارند، وارد شوند و کار خود را انجام دهند.

نائب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه در خصوص غفلت و کم کاری مسئولین بارها به وزرا و رئیس جمهور تذکر دادیم، تصریح کرد: حتی از وزرا بارها و بارها در صحن و کمیسیون های تخصصی سوال کردیم.

حجت الاسلام و المسلمین پژمانفر در همین راستا به سند ۲۰۳۰ و لغو آن از سوی شورای انقلاب فرهنگی اشاره و تصریح کرد: مقاومت و مخالفت های مردم بالاخره نتیجه داد و سند ۲۰۳۰ لغو شد و این نشان میدهد که مردم می توانند با استقامت جلوی انحرافات و کج روی دولت را بگیرند.

وی با بیان اینکه این سند اشکالات زیادی داشته و با فرهنگ و اعتقادات دینی ما سازگار نیست، افزود: لغو این سند خوشحال کننده است و مشخص شد که نیروهای انقلابی و ارزشی می توانند با اقتدار اهداف نظام و انقلاب را پیگیری کرده و جلوی انحرافات را بگیرند.

نائب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: لغو این سند باید الگویی باشد برای کارهای بعد. باید بدانیم که اگر انحرافی صورت گرفته ما می توانیم با کمک مردم جلوی آنرا بگیریم.

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.