انشعابات غیر مجاز آب

اجرای طرح ضربتی قطع انشعابات غیر مجاز آب در شهریار

مدیرعامل آبفای غرب استان تهران از اجرای طرح ضربتی قطع انشعابات غیر مجاز و تشدید برخورد با خاطیان در شهرستان شهریار خبر داد.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین ،مدیرعامل آبفای غرب استان تهران از اجرای طرح ضربتی قطع انشعابات غیر مجاز و تشدید برخورد با خاطیان در شهرستان شهریار خبر داد.

در این نشست مدیرعامل آبفای غرب استان تهران، با ترسیم محدوده و منابع تامین آب شرب اظهار داشت: تنها منبع تامین کننده آب شرب شهرستان شهریار، صرفا چاه و منابع زیرزمینی بوده که با توجه به رشد جمعیت و توسعه شهر بویژه باغ ویلاها بعضا مشکلاتی را در تامین مواجه می کند.
مهدی اکبریان در ادامه گفت: از معضلات مهم آبفا ، متاسفانه انشعابات غیر مجاز در سطح شهرستان شهریار بوده که همواره بخش مهمی از آب شرب تولیدی و مورد نیاز شهروندان برای مصارف غیر ضروری باغات صرف شده که نیازمند حمایت دستگاه قضایی می باشد.
در این جلسه دادستان شهرستان شهریار بیان داشت : دستگاه قضایی در برخورد با متخلفان انشعابات غیر مجاز برای مصارف باغات و یا باغ ویلا حمایت می کند.
عسگری پور در ادامه ضمن تا کید بر عمل مجرمانه بهره برداری غیر مجاز از تاسیسات آب افزود: شرکت آب و فاضلاب طرح کلی مقابله با برخورد و جمع آوری انشعابات غیر مجاز را تدوین کرده و سپس با حضور عوامل قضایی، انتظامی و با همکاری سایر ادارت نسبت به جمع آوری آن در سطح شهرستان شهریار اقدام شود.
در پایان محسن احمدی مدیر امور آب و فاضلاب شهریار گزارشی کامل از اقدامات انجام شده در خصوص برخورد با انشعابات غیرمجاز ارائه داد.

انشعابات غیر مجاز آب

 

 

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.