احتمال بالای جایگزینی خونه به خونه با نفت مسجد سلیمان در رقابت های لیگ برتر

مسئولان سازمان لیگ به مسئولان باشگاه خونه‌به‌خونه برای جایگزینی این تیم به جای نفت مسجدسلیمان در لیگ برتر آماده‌باش داده و آنها هم با جدیت و چراغ خاموش پیگیر موضوع هستند.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین به نقل از میزان،  مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران به عنوان موسس و متولی باشگاه نفت مسجدسلیمان مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره و هیئت موسس فعلی این باشگاه را هنوز تایید نکرده و متعاقب این موضوع رئیس سازمان لیگ هم در نامه‌ای اعلام کرده امضای مدیرعامل فعلی این باشگاه وجاهت قانونی ندارد. بر همین اساس کلیه قراردادهایی که به امضای کیوان بابادی رسیده هم اعتبار قانونی نداشته و قابل ثبت در هیئت فوتبال استان و صدور آی‌دی‌کارت برای اعضای تیم توسط سازمان لیگ نیست.

با توجه به اینکه هجدهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر چهارم مرداد شروع می‌شود و حضور نفت مسجدسلیمان با شرایط فعلی در این رقابت‌ها در عمل منتفی است، شنیده می‌شود مسئولان سازمان لیگ به مسئولان باشگاه دسته‌اولی خونه به خونه برای جایگزینی این تیم در لیگ برتر آماده‌باشد داده و مسئولان این باشگاه هم با جدیت و چراغ خاموش پیگیر این موضوع هستند.

در همین راستا حتی نمایندگان باشگاه خونه‌به‌خونه در مراسم قرعه‌کشی رقابت‌های لیگ یک هم حضور پیدا نکرده‌ و خود را مهیای حضور در لیگ برتر می‌کنند.

 

 

 

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

2 دیدگاه

  1. حسن یوسفی پاسخ

    بلکه توی خواب ببینن مالک باشگاه نفت بشن بهشون بگید ازخواب غفلت بیداربشن خواب شیطانی زده به سرتون

  2. علی پاسخ

    ۱۱۰سال است که نفت وگازمسجدسلیمان رابه بهانه ملی بودن غارت میکنند Tمجموع ان همه سرمایه را جمع کنی صد تاتیم میشودفرستاد لیگ برتر.درامد فعلی فروش روزانه نفت ازچاههای مسجدسلیمان ۲۰تا۳۰میلیارد تومان است. پس اقایان به جای کاسه ی گدایی درآمد یک روز را خرج همین مردم کنند.