طاهری

فرماندار شهرستان شهریار:

احداث «شهرک صنعتی» یکی از نیازهای اصلی شهریار است/منابع آبی در مصارف کشاورزی بهسازی می‌شود

فرماندار شهرستان شهریار گفت: همه مسئولان شهرستان شهریار در تلاش هستند تا حوزه اشتغال در شهرستان را به مرحله تثبیت رسانده و با حضور سرمایه گذاران در حوزه های مختلف زمینه اشتغال جوانان این منطقه فراهم شود.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین، نوراله طاهری فرماندار شهرستان شهریار در جمع خبرنگاران، ضمن اشاره به کمبود منابع آبی در شهرستان شهریار گفت: کمبود منابع آبی، مشکلات جدی برای کشاورزان شهرستان شهریار ایجاد کرده است.

فرماندار شهرستان شهریار ادامه داد: حل مشکل کم آبی کشاورزی منطقه با تخصیص پساب مصوب شده در طی چند تفاهم نامه، حل شدنی است، با تخصیص این پساب دشت شهریار سیراب شده و بخش عمده ای از مشکلات آبی در حوزه کشاورزی این منطقه برطرف می شود.

طاهری در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به موضوع بیکاری در شهرستان شهریار، گفت: همه مسئولان شهرستان شهریار در تلاش هستند تا حوزه اشتغال در شهرستان را به مرحله تثبیت رسانده و با حضور سرمایه گذاران در حوزه های مختلف زمینه اشتغال جوانان این منطقه فراهم شود.

وی ضمن اشاره به احداث شهرک صنعتی شهریار، بیان کرد: یکی از مصوبات سفر رئیس جمهور به شهرستان شهریار، احداث شهرک صنعتی شهریار بوده که این موضوع یکی از اصلی ترین نیازهای امروز شهرستان شهریار است.

طاهری ادامه داد: باید تلاش کنیم واحدهای تولیدی و خدماتی شهرستان در کنار آرامش در خدمت رسانی و ایجاد اشتغال برای جوانان، مشکلات زیست محیطی کارگاه های خود را نیز کاهش دهند.

وی ادامه داد: واحدهای صنعتی و تولیدی آلاینده های زیست محیطی دارند که می توانند خسارات جدی و جبران ناپذیری به محیط زیست پیرامون خود وارد کنند به همین دلیل احداث شهرک صنعتی شهریار بسیاری از مشکلات صنایع شهرستان شهریار را برطرف می کند.

فرماندار شهرستان شهریار گفت: امروز اوضاع اقتصادی کشور در شرایط حساس و خاصی قرار دارد لذا همه مسئولان و مردم  باید کار و تلاش بی وقفه را سرلوحه امور خود قرار دهند.

طاهری افزود: متاسفانه بانک ها همراهی مطلوبی با صنایع نداشته و توجه ای به هموار کردن مشکلات آن ها ندارند، امروز واحدهای تولیدی، صنعتی و گلخانه ای با مشکلات زیادی روبرو هستند که امیدواریم این نگاه تغییر کرده و قدم های موثری در حوزه تولید و صنعت برداشته شود.

وی در پایان گفت: یکی از راهکارهایی که به منظور تسهیل امور مرتبط با تولید و صنعت اندیشیده شده «تشکیل کارگروه تخصصی» در حوزه رفع موانع تولید و اشتغال زایی در شهریار می باشد.

 

 

 

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code