انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران

استاندار تهران در شهریار:

احداث مترو شهریار در سال آینده / برنامه‌های بلند مدت راهکار حل مشکل آب شرب /۱۵سال است که شاهد فلج اطفال نیستیم

استاندار تهران گفت: با توجه به اینکه جزو کشورهای خشک هستیم و اقلیم ما نیز همین‌گونه است، باید راهکارهای دراز مدتی داشته باشیم تا مشکلات آب شرب رفع شود. امروز شهریار به خاطر افزایش بهره‌برداری از آب‌های زیر زمینی با فرونشست مواجه است.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین،  انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران با حضوردر جشن بزرگ انقلاب شهرستان شهریار که با حضور عموم مسئولان این منطقه در اردوگاه شهید منتظری شهریار برگزار شد اظهار داشت: با همکاری و همدلی با نمایندگان جلساتی داریم تا سرعت کار را در تمام استان افزایش دهیم. در چهل سالگی انقلابی هستیم که به برکت همدلی، وحدت، خون شهدا و اندیشه‌های ناب معمار کبیر انقلاب به ثمر نشست.

وی با اشاره به پیشرفت‌های انقلاب اسلامی در ۴۰ سال اخیر عنوان کرد: در ابعاد مختلف توسعه اقتصادی، فرهنگی و زیر ساختی پیشرفت‌های فراوانی داشته‌ایم. اگر طبق گواهی سازمان‌های بین‌المللی که آمارها را رصد می‌کنند،  ارزیابی داشته باشیم به شاخصه‌های خوبی رسیده و خواهیم رسید.

استاندار تهران ادامه داد: در ابعاد آموزشی نیز اگر امروز به انرژی صلح‌آمیز هسته‌ای دست پیدا کرده‌ایم نتیجه عمل به تدابیر رهبر معظم انقلاب بوده و هم‌چنین راهکارها و فرمایشات ایشان در این حوزه نیز باعث پیشرفت ما شده است.

حضور بانوان در عرصه‌های مختلف موجب بالندگی کشور شد

محسنی بندپی بر همین اساس نقش بانوان در عرصه‌های مختلف انقلاب را پررنگ عنوان کرد و گفت: زمینه حضور بانوان در زمینه‌های علمی، فرهنگی و سیاسی بعد از انقلاب مطلوب‌تر ایجاد شد و حضورشان موجب بالندگی کشور شد.

وی در تکمیل اظهاراتش در بخش نخست ابراز داشت: در بعدهای علمی در تمام حوزه‌ها رتبه‌های برتر دنیا را به خود اختصاص داده‌ایم که این افتخارات نیز به واسطه جوانان و تلاش‌های آن‌ها به دست آمده است. در شاخصه سلامت خوب پیشرفت داشته‌ایم و ۱۵سال است که شاهد فلج اطفال نیستیم. امید به زندگی در ابتدا ۵۶ سال بود ولی امروز بالای ۷۰ سال است و این مردم بودند که این حماسه‌ها را رقم زده‌اند.

 

 پیگیر  ساماندهی اتباع خارجی هستیم

استاندار تهران بخش دوم اظهاراتش را به ظرفیت‌های شهرستان شهریار اختصاص داد و گفت: مزیت‌های فراوان شهریار را نباید از نظر دور کنیم. در شهریار با توجه به جمعیتی که وجود دارد اگر بروکراسی کاهش پیدا کند به طور حتم افزایش خدمات را در پی خواهد داشت.

امروز شهریار با فرونشست مواجه است. محسنی بندپی با طرح این جمله اضافه کرد: با توجه به اینکه جزو کشورهای خشک هستیم و اقلیم ما نیز همین‌گونه است، باید راهکارهای دراز مدتی داشته باشیم تا مشکلات آب شرب رفع شود. امروز شهریار به خاطر افزایش بهره‌برداری از آب‌های زیر زمینی با فرونشست مواجه است.

وی هم‌چنین ادامه داد: تا ۱۵ اسفند کار مطالعاتی مترو تمام خواهد شد و سال آینده آغاز احداث را شاهد خواهیم بود. در واقع باید شاهد رشد در تمام حوزه های شهر باشیم. در شهرستان شهریار در حوزه سرانه‌های بهداشتی با استاندارد کشوری فاصله داریم که باید پروژه‌های بیمارستانی را با سرعت بیشتری پیش ببریم.

استاندار تهران با اشاره به یکی دیگر از معضلات جدی شهرستان شهریار تصریح کرد: ساماندهی اتباع نیز موضوعی است که پیگیر هستیم تا به نتیجه‌ای مطلوب و قابل اجرا برسیم.

دعوت استاندار تهران از مردم برای حضور باشکوه در راهپیمایی ۲۲ بهمن

محسنی بندپی در بخش پایانی سخنانش بیان داشت: باز هم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال شاهد حضور حماسی مردم در راهپیمایی خواهیم بود. عزت ملت ما در حال رشد است و با ایثار، ایستادگی و استقامت مقابل دشمنان ایستاده‌ایم.

وی حراست از دستاوردهای انقلاب را وظیفه آحاد مردم دانست و یادآور شد: امسال راهپیمایی ۲۲ بهمن خاص‌تر است می‌باشد چرا که دشمنان امروز به دنبال ایجاد جنگ روانی و ترویج ناامیدی هستند و راهپیمایی باشکوه امسال ما دارای پیام «نه به همه تحریم‌ها» است.

 

 

 

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.