احضار شهردار و رئیس شورای شهر اردبیل به دادسرا

دادستان اردبیل از احضار شهردار مرکز استان، شهرداران مناطق، رئیس شورای شهر، رئیس آزمایشگاه مکانیک خاک و رئیس سازمان عمران شهرداری اردبیل به دادسرا در رابطه با وضعیت آسفالت خیابان‌ها خبر داد.

 

به گزارش راه مبین به نقل از میزان، آسفالت خیابان‌ها و معابر شهر اردبیل با شروع فصل زمستان و افزایش بارش برف، کیفیت و کارایی خود را از دست داده و سبب وارد آمدن خسارت به خودرو‌ها و برخی از عابرین پیاده شده است و نارضایتی‌هایی را در میان مردم به وجود آورده است. از اینرو دادستان مرکز استان به عنوان مدعی العموم در راستای حفظ حقوق عامه و بیت المال با تشکیل پرونده قضایی به موضوع ورود پیدا کرد.

ناصر عتباتی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل در گفت‌وگو با خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان در تشریح آخرین وضعیت این پرونده گفت: تاکنون دو جلسه در رابطه با بررسی وضعیت آسفالت خیابان‌ها، اماکن و کوچه‌های شهر اردبیل در دادسرای مرکز استان برگزار شده است.

وی از احضار شهردار مرکز استان، شهرداران مناطق، رئیس شورای شهر، رئیس آزمایشگاه مکانیک خاک و رئیس سازمان عمران شهرداری اردبیل به دادسرا در رابطه با وضعیت آسفالت خیابان‌ها خبر داد و افزود: در پی آسیب رسیدن به اکثر معابر شهر اردبیل در پایان سال گذشته، شکایت مردمی مکرری به دادسرا واصل شده بود و این موضوع نارضایتی شهروندان را به همراه داشت.

دادستان اردبیل با بیان اینکه این موضوع با تشکیل پرونده مورد بررسی قرار گرفت و تاکنون اقدامات خوبی صورت گرفته است، تصریح کرد: در حال حاضر با نهایت دقت زیر ساخت‌های اساسی، ترکیب مصالح، ارتقای استانداردهای مصالح و قیر و آسفالت بررسی شده است.

عتباتی خاطرنشان کرد: تذکرات لازم از سوی دادستانی به متولیان امر ارائه شده است و هرگونه قصور، عدم نظارت و یا خدای نکرده سوء جریان به صورت جدی از سوی دستگاه قضایی استان رصد می‌شود و کوچکترین تعلل، مسامحه و تخلفی به صورت قاطعانه با برخورد دادستانی مواجه خواهد شد.

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.