اترک

احضار مدیران شرکت هواپیمایی اترک به دادسرا

بازپرس اصولی صفار گفت: با توضیحات مدیرعامل شرکت هواپیمایی اترک مشخص شد نقص فنی و نداشتن هواپیمای جایگزین عامل تاخیرات در پرواز بوده است.

 

به گزارش راه مبین به نقل از میزان، چندی پیش پرواز شرکت هواپیمایی اترک با تاخیرات مکرر و بیش از حدی همراه بود، این در حالی است که این امر موجبات نارضایتی گسترده و اعتراض فراوان مسافران و زائران را فراهم آورد و در این میان مدیران این شرکت جهت اخذ توضیحات به شعبه ویژه رسیدگی به جرائم فرودگاه شهید هاشمی‌نژاد احضار شدند.

بازپرس اصولی صفار اظهار کرد: مدیران این شرکت هواپیمایی در دادسرا حاضر شدند و با ارائه مستندات و دلایل مشخص شد، نقص فنی و نداشتن هواپیمای جایگزین(back up) عامل تاخیرات در پروازها بوده است که طبق توضیحات و مستندات ارائه شده توسط مدیر عامل این شرکت هواپیمایی منشور حقوق مسافرین در پروازهای داخلی نسبت به مسافرین انجام شده است.

بازپرس ویژه رسیدگی به جرایم فرودگاه مشهد خاطرنشان کرد: این شرکت متعهد شدند که تاخیرهای پرواز را به حداقل رسانده و رضایت مسافران را نیز کسب نمایند.

وی در پایان تاکید کرد: در صورت تاخیر، شرکتهای هواپیمایی موظف به اجرای منشور حقوق مسافرین هستند و مسافرین به دلیل تاخیر حق تصرف و امتناع از خروج هواپیما را ندارند چراکه برابر قانون جرم بوده و قابل تعقیب قضایی قرار خواهند گرفت و اعتراضات و حقوق خود را باید از مجاری قانونی پیش بینی شده استیفا کنند.

انتهای پیام/س

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.