تودیع

فرماندار شهریار:

اختلاف نظر احزاب بر سر شیوه خدمت رسانی است / دکتر واشانی فرا جناحی به مردم خدمت کرد

فرماندار شهریار گفت: فعالیت های مسئولین و مدیران در نظام مقدس جمهوری اسلامی برگرفته از مواضین انقلابی و دینی است و طبق فرموده امام خمینی(ره) مبنی بر آن که هر کس مسئولیتی را می پذیرد باید برای خدمت به مردم و خلق خدا باشد ، باید همواره به این موضوع توجه کنند که از وقت و وجود خودش سرمایه بگذارد تا سایر مردم مسلمان در جامعه دینی و اسلامی بتوانند شرایط مناسبی را داشته باشند و در فضای گسترده تر بتوانند از عزت اسلامی بهره مند شوند.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی راه مبین، دکتر سعید ناجی فرماندار شهریار در مراسم تودیع و معارفه رئیس شبکه بهداشت و درمان این شهرستان ضمن تبریک به مناسبت گرامیداشت  ایام الله دهه فجر و پیروزی انقلاب و قدردانی و تشکر از خدمتگزاران شهرستان شهریار و نظام جمهوری اسلامی گفت: از تلاش تمام مسئولین و خدمتگزاران شهرستان شهریار مخصوصا عزیزانی که در بخش سلامت و بهداشت و درمان فعالیت می کنند تشکر می کنم چرا که خدمات و فعالیت های ارزنده و قابل تقدیری در این حوزه انجام گرفته است.

فرماندار شهریار افزود: پرداختن به موضوع انقلاب و دهه فجر کار آسانی نیست زیرا به دانش  و شناخت لازم در این زمینه نیاز دارد، تمام مسئولین نظام اسلامی که مسئولیتی را می پذیرند، از نظر دینی و معنوی تعهد می دهند که در قبال آن پاسخگو بوده و به دور از نگاه مادی و ماتریالیستی که هر چیزی را در قبال دریافت چیز دیگری می بیند ، فعالیت کنند.

دکتر ناجی ادامه داد: فعالیت های مسئولین و مدیران در نظام مقدس جمهوری اسلامی برگرفته از مواضین انقلابی و دینی است و طبق فرموده امام خمینی(ره) مبنی بر آن که هر کس مسئولیتی را می پذیرد باید برای خدمت به مردم و خلق خدا باشد ، باید همواره به این موضوع توجه کنند که از وقت و وجود خودش سرمایه بگذارد تا سایر مردم مسلمان در جامعه دینی و اسلامی بتوانند شرایط مناسبی را داشته و در فضای گسترده تر بتوانند از عزت اسلامی بهره مند شوند.

ناجی گفت: امر پسندیده ای است که بتوانیم به این فرهنگ و شیوه به شکل درست و صحیح بپردازیم و نباید از این نکته غافل شویم که تمامی جابجایی ها ، عزل و نصب ها و رفت و آمد ها چه در سطوح پایین و چه در سطوح کلان  همه در همین راستا یعنی جلب رضایت مردم تعریف شده است. هر دولت و مجموعه و گروهی که بخواهد خدمات ماندگارتری را از خود ارائه دهد شرایط و زمینه از نظر مجموعه کشور و نظام باید برای آن مهیا تر و آماده تر باشد.

وی ادامه داد: اگر صحبت از جریان اصلاح طلب،اصول گرا و اعتدالیون و گروه های دیگر می شود هیچ کدام از این گروه ها صحبتی بر سر چارچوب ها و اصول اساسی ندارند و همه آن ها این موضوع را بیان می کنند که ما ایده و روشی داریم که از این منظر بهتر می توانیم به مردم  خدمت کنیم. دعوا فقط بر سر شیوه خدمت رسانی است و همه در حال سبقت هستند که ما بهتر می توانیم کشور را به نحوی اداره کنیم که منویات حضرت امام(ره)، آرمانهای انقلاب و فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی و چارچوب قانون اساسی بهتر محقق شود.

ناجی بیان کرد: در سطوح مدیریتی نیز همین موضوع صادق است و هدف آن نیست که یک مدیر چه زمانی باید بماند و چه زمانی برود  و در کجا باید خدمت کند، چرا که باید همواره به این موضوع دقت کرد که هر مدیری که عهده دار مسئولیتی است باید به گونه ای خدمت کند که اهداف نظام اسلامی محقق و رضایت مردم جلب شود. اگر از این زاویه به موضوع نگاه کنیم وجدان ما راحت است  و می توانیم با مسائل و رفت و آمد های مدیریتی به نحو احسن برخورد کنیم.

فرماندار شهریار ضمن بیان اقدامات صورت گرفته در حوزه بهداشت و در مان این شهرستان گفت: در شهریار اقدامات خوب و موثری در حوزه سلامت  و بهداشت و در مان صورت گرفته است، فعالیت ها و اقدامات انجام شده به گونه ای بوده است که تمام سطوح را پوشش داده و مردم عزیز توانسته اند از طرح تحول سلامت استفاده کنند، هر چند این طرح هزینه های زیادی را برای دولت به وجود آورده است  اما آن چه مهم است این است که رضایت مردم جلب شده است.

وی اضافه کرد:  در مقایسه با سایر حوزه ها حوزه بهداشت و درمان توانسته بسیار تاثیرگذار عمل کند، در بیمارستان های شهریار  در حوزه تامین اجتماعی اقدامات مناسبی صورت گرفته است، از اصلاح ساختمان ها گرفته تا اصلاح شیوه های درمان. بیمارستان امام سجاد(ع) مشمول همین موضوع می شود، در هر حال همه در حال تلاش هستند تا تغییرات خوبی صورت گیرد. همچنین تعداد زیادی پایگاه و مراکز بهداشتی و درمانی در شهرستان تاسیس و فعالیت های زیادی در حوزه بخش خصوصی انجام شده است.

ناجی افزود: اگر همه خدمتگزاران و مسئولین به دنبال عزت جمهوری اسلامی ایران هستند در وهله اول باید به مردم تکیه کنند و رضایت آن ها را جلب نمایند،همان مردمی که انقلاب کردند همان مردم پشتوانه انقلاب نیز هستند پس باید برای جلب رضایت آن ها کوشید. افزایش امید مردم نیازمند آن است که تلاش هایی که در این حوزه انجام شده برای آن ها ذکر شود و این تلاش ها به گوش مردم برسد البته هدف از این امر نباید آن باشد که اقدامات دولت ها شمرده شود بلکه با این کار امید و رضایت مردم افزایش خواهد یافت.

ناجی گفت: دکتر واشانی از مدیران پر تلاش و با سابقه و با انگیزه شهریار و حتی کشور بود و آن چه در این مدت از وی دیده شد در همین چارچوب خدمت رسانی به مردم بود، وی فارغ از جناح بندی های سیاسی تلاش کرد که خدمات خوبی را در حوزه بهداشت و درمان ارایه دهد و در این امر نیز موفق بود، دکتر واشانی همه توصیه ها و ملاحظات در حوزه کاری را بررسی کرده و توانسته بود در کنار مجموعه شهرستان به عنوان یک مدیر موفق ارائه خدمت کند.

 

انتهای پیام/ش

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.