ادامه فعالیت آموزشگاه‌های رانندگی و مراکز تعویض پلاک شهریار با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی

رئیس پلیس راهور غرب استان تهران از ادامه فعالیت آموزشگاه‌های رانندگی و مراکز تعویض پلاک با رعایت موازین بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در شهریار خبر داد.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین ،سرهنگ حامد محمودی رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران اظهار داشت: با توجه به بازدیدهای مکرر از آموزشگاه‌های رانندگی حوزه غرب استان تهران و آمادگی این مراکز جهت فعالیت، از روز شنبه ششم اردیبهشت ماه تمام آموزشگاه‌های رانندگی غرب استان تهران با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و طرح فاصله گذاری اجتماعی فعالیت خود را آغاز کردند.

محمودی افزود: شهروندان می‌توانند با مراجعه به این آموزشگاه‌ها خدمات مربوط به مراحل صدور گواهینامه را در آموزشگاه‌های رانندگی از سر بگیرند و با توجه به اپیدمی بودن بیماری کرونا در زمان مراجعه به این مراکز وسایل بهداشتی از جمله ماسک، دستکش و مواد ضدعفونی کننده دست را همراه داشته باشند.

رئیس پلیس راهور غرب استان تهران گفت: مراکز تعویض پلاک غرب استان تهران نیز بر اساس تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونا و رعایت موازین بهداشتی و فاصله گذاری فیزیکی  فعالیت خود را سر گرفتند.

وی عنوان داشت: برای پیشگیری از تجمع افراد در مراکز تعویض پلاک مقرر شد ارائه خدمت رسانی به شهروندان تا اطلاع ثانوی بر اساس پلاک زوج و فرد باشد به طوری که در روزهای زوج فقط به خودروهای ورودی با پلاک زوج و در روزهای فرد برای خودروهای با پلاک فرد ارائه خدمت خواهد شد.

 

 

 

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.