فدراسیون فوتبال

ارتباط وزیر ورزش با ماجرای استعفای دسته جمعی فدراسیون فوتبال

شایعات اخیر حاکیست اعضای هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال تصمیم دارند در یک اقدام دسته جمعی استعفا بدهند.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین به نقل ازخبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، روز گذشته شایعاتی مبنی بر استعفای دسته جمعی اعضای هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال در فضای رسانه ای کشور منتشر شد و گفته می شود بلاتکلیفی  و سکوت وزیر علت استعفای احتمالی فوتبالی خواهد بود.

تاریخ مجمع فدراسیون فوتبال مشخص شد و به نطر می رسد وزیر ورزش و جوانان در روز های اخیر با سکوت قصد دارد شرایط را به گونه ای پیش ببرد که در مجمع تکلیف روشن شود و شاید هم به دلیل عبور از بازه زمانی کنار رفتن بازنشسته ها، این موضوع باید از دیگر مراجع ذیصلاح پیگیری شود اما این نقطه روشن است که فوتبالی ها با استناد به قوانین فیفا در این مورد از سوی مجمع آسیبی نخواهند دید اما در انتظار وزیر ورزش برای تعیین تکلیف هستند تا در روز مجموع مسائل را شفاف تر پیگیری کنند.

بررسى گزارش عملکرد فدراسیون فوتبال در سال مالى ۹۷-۹۶، بررسى برنامه و بودجه سال مالى ۹۸-۹۷، گزارش صورت هاى مالى، حسابرسى مستقل و بازرس قانونى برای سال مالى ۹۷-۹۶ و اصلاحات جدید مقررات انضباطى فدراسیون فوتبال جزء مواردی است که در این مجمع در دستور کار قرار می‌گیرد.

بلافاصله پس از مشخص شدن تاریخ جدید مجمع فدراسیون فوتبال یکی از رسانه ها خبر از اعلام استعفای دسته جمعی اعضای بازنشسته هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال به وزیر ورزش و درخواست آنها از سلطانی فر برای اعلام نظر نهایی او نسبت به موضوع منع به کارگیری بازنشستگان در این فدراسیون داد.
اسلامیان: برای سومین بار به وزیر ورزش نامه زدیم و درخواست کردیم تکلیف فوتبال را مشخص کند

برای پیگیری موضوع استعفای محمود اسلامیان، حیدر بهاروند، علی کفاشیان و فریدون اصفهانیان با محمود اسلامیان، عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال گفتگوی کوتاهی انجام دادیم که او اظهار داشت: در جلسه اخیر هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال اعضا بار دیگر نامه ای را تنظیم کرده و در آن از وزیر ورزش و جوانان درخواست کردند با توجه به حساسیت های بین المللی ای که وجود دارد نظر نهایی اش را نسبت به ادامه فعالیت اعضای هیئت رئیسه فدراسیون اعلام کند. این سومین نامه ای است که در ماه های اخیر برای وزارت ورزش و جوانان ارسال می کنیم و انتظار داریم سلطانی فر هم نظر خودش را به صورت واضح اعلام کند.

او ادامه داد: در این نامه تنها از وزیر ورزش درخواست کردیم وضعیت فعالیت اعضای هیئت رئیسه را مشخص کند تا فوتبال از این وضعیت بلاتکلیفی خارج شود. سلطانی فر باید نسبت به موضوع فعالیت مدیران فدراسیون فوتبال در زمان مناسب تدبیر ویژه ای را به کار بگیرد.

اسلامیان در پایان تصریح کرد:  ما تاکنون استعفایی نداده ایم اما تابع قانون هستیم.  اگر قصد استعفا دادن داشته باشیم نباید نامه استعفای خود را به وزیر ورزش بدهیم بلکه باید این نامه در اختیار اعضای مجمع فدراسیون فوتبال قرار بگیرد تا آنها نسبت به موضوع تصمیم گیری کنند.

 

 

 

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.