اتوبوس

ارتقاء کیفی و نوسازی ناوگان حمل ونقل عمومی شهریار

شهردا شهریار گفت: با توجه به فرسودگی ناوگان حمل ونقل وعمومی در راستای ارتقاء کیفی خدمات ارائه شده و رفاه حال شهروندان ،نوسازی و بازسازی ناوگان حمل ونقل عمومی یکی از موضوعات جدی است.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین ، به منظور بررسی راهکارهای ارتقاء حمل و نقل عمومی در شهریار و در جلسه ای که  با حضور بهروز کاویانی شهردار و نمایندگان خطوط اتوبوسرانی شهریار در سالن جلسات معاونت حمل و نقل وترافیک برگزار شد مشکلات و مسائل مربوط به این نحوه خدمت رسانی مطلوب تر به شهروندان در حوزه حمل و نقل عمومی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

در این جلسه نمایندگان خطوط کلیه مسائل ومشکلات مدنظر را مطرح نموده و شهردار شهریار با تاکید بر مرتفع نمودن موارد ذکر شده توسط بهره برداران و رانندگان گفت :ارائه خدمات به شهروندان نیازمند ناوگان منظم و بدون دغدغه است و در این راستا ارایه تسهیلات لازم جهت رفاه حال رانندگان در دستور کار مجموعه مدیریتی شهری قرار گرفته است.

 کاویانی در ادامه افزود:با توجه به فرسودگی ناوگان حمل ونقل وعمومی در راستای ارتقاء کیفی خدمات ارائه شده و رفاه حال  شهروندان ،نوسازی و  بازسازی ناوگان حمل ونقل عمومی یکی از موضوعات جدی است که اهتمام ویژه ای برای آن داریم و در آینده نزدیک شاهد نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی شهرداری شهریار خواهیم بود.

اتوبوس

 

 

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.