شهردار شهریار:

از بازسازی بافت های فرسوده حمایت می کنیم

شهردار شهریار گفت: از آن جا که هزینه انشعابات این ادارات یکی از نگرانی های مالکان است لذا برای سرعت بخشیدن به این موضوع ، اگر این ادارات تخفیف های ویژه ای دارند ارائه داده تا انگیزه مناسبی برای مالکان و سرمایه گذاران باشد.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین ، احسان درخشان نسب شهردار شهریار در گفتگو با راه مبین، در زمینه بازسازی بافت های فرسوده عنوان کرد: با توجه به تاکید دولت در این خصوص، شهرداری شهریار ضمن ایجاد یک کارگروه بررسی و تعینن بافت های فرسوده، بسته های تشویقی را نیز در این خصوص به کار گرفته است.

درخشان نسب خطاب به مدیران ادارات شهرستانی ادامه داد: از آن جا که هزینه انشعابات این ادارات یکی از نگرانی های مالکان است لذا برای سرعت بخشیدن به این موضوع ، اگر این ادارات تخفیف های ویژه ای دارند ارائه داده تا انگیزه مناسبی برای مالکان و سرمایه گذاران باشد.

وی با بیان اینکه ساخت و سازهای غیر مجاز بیشتر در حریم شهری صورت می گیرد اظهار داشت: بنا به تاکید فرماندار، نسبت به کنترل ساخت و سازها، ما هم حاسیت خاصی در این مورد داریم.

شهردار شهریار گفت: متاسفانه بیشترین ساخت و سازهای بی رویه در بخش هایی است که بین شهرها تداخل حریم وجود دارد لذا می طلبد معاونت عمرانی با حضور شهرداران همجوار در این خصوص اقداماتی را پیش بینی نماید تا علاوه بر تعیین دقیق حریم شهری، مانع سودجویی کسانی شویم که از وضعیت موجود سوء استفاده می کنند.

بهره برداری از پایانه فاز یک اندیشه از دیگر مشکلاتی بود که وی مطرح کرد، شهردار شهریار با اشاره به اینکه رویکرد فرمانداری کبنی بر تعامل است گفت: برای ایجاد این پایانه بالغ بر ۱۰ میلیارد تومان هزینه شد و حدود یکسال است که جابجایی تاکسی ها را از ابتدای فاز یک با جدیت پیگیری می کنیم اما علیرغم جلسات متعدد با شهرداری شهر اندیشه هنوز به نتیجه ای نرسیدیم.

درخشان نسب در پایان با اعلام اینکه در سال جدید بیش از ۱۵ میلیارد تومان اعتبار برای آسفالت معابر در نظر گرفته شده است، از مدیران خدمات رسان ادارات دولتی خواست تا اگر حفاری دارند، هرچه سریعتر به شهرداری اعلام نمایند.

 

 

 

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.