سردار غیب پرور

رئیس سازمان بسیج مستضعفین:

همصدا با اسرائیل ،آمریکا و منافقین سپاه را نکوبید / رسماً اعلام کنید تا سپاه از عرضه سازندگی خارج شود

رئیس سازمان بسیج گفت:حواسمان باشد همصدایی با اسرائیل ،آمریکا و منافقین نکرده و سپاه را نکوبیم، آیا کوبیدن سپاه آبرو می‌آورد ؟، کوبیدن سپاه و سپاه را متهم کردن به قضایای مختلف ارتقا مقام اجتماعی می آورد؟ ممکن است بگوییم این از روی غفلت است و جهل و ندانم کاری، نخیر این چنین نیست و ما بشدت تردید داریم.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین، سردار غلامحسین غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین با حضور در مراسم سالگرد بازگشت پیکر شهید مدافع حرم "عباس آبیاری" ضمن گرامیداشت یاد و نام شهدا و امام شهدا گفت: در راه پیروزی انقلاب اتفاقات مهمی رخ داد و برای پیروزی انقلاب سختیها و مرارتها کشیده شد، زندانی شدن، شهید شدن و شکنجه تنها بخشی از آن بود و کسی جرعت نداشت نامی از دین استقلال و آزادی ببرد.

سردار غیب پرور افزود: بعد انقلاب ۸ سال جنگ تحمیل شد اما مردم پای آرمانها و امام خود ایستادند اما دفاع ۸ ساله چه ویژگی هایی داشت؟ آنموقع هم آمریکا و امثال آمریکا نمیخواستند انقلاب اسلامی باشد و آنموقع هم دشمنان خارجی تحمل انقلاب نداشتند.

سالگرد شهید عباس آبیاری در شهریار و سخنرانی سردار غیب پرور رئیس سازمان بسیج

حاج متوسلیان نماد مظلومیت و اقتدار است

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به سالروز اسارت شهید متوسلیان گفت: احمد متوسلیان به عنوان نماینده خیل عظیم انقلابیون وپاسداران جوان که امام را درک کردند، نماد اقتدار و نماد مظلومیت است، این دو ویژگی اختصاص به ایشان ندارد، همه بچه‌های انقلاب همین ویژگی ها را داشتند، ۸ سال این مردم ایستادگی و مقاومت کرده و جنگ تمام شد، اما عرصه‌های بعدی دفاع از انقلاب پیش آمد، تا دیروز جنگ سخت انجام می‌شد و خاکریز و سنگر و تفنگ در اختیار بود، اما امروز انقلاب در ابعاد دیگری مورد هجمه قرار گرفته که هم می‌بایست در عرصه دفاع از انقلاب اقدام کرد و هم در عرصه فرهنگ و ایثار و سیاست گام برداشت.

 

فتنه۸۸ با هوشیاری مردم ناکام ماند

وی اظهار داشت: در تیرماه ۷۸ کسانی آمدند انقلاب را با تابلو انقلاب مورد هجمه قرار دادند و در سال ۸۸ با ایجاد فتنه سنگینی به بهانه تقلب هزینه‌هایی برای انقلاب به بار آوردند. در آن فتنه‌ها کسانی خطا کردند و کسانی نیز تعمدأ آنان را همراهی کرده و دشمنان را خوشحال کردند اما مردم در مقابل آنان ایستادند.

سالگرد شهید عباس آبیاری در شهریار و سخنرانی سردار غیب پرور رئیس سازمان بسیج

آمریکاییها در مقابل انقلاب اسلامی تکفیریها را علم کردند

جانشین فرمانده سپاه در امر بسیج بیان داشت:  آمریکا و اسرائیل در برهه‌های مختلف برای ما نسخه پیچیدند، آمریکایی‌ها گفتند این انقلاب یک انقلاب ایدئولوژی ، دینی، و مکتبی است و باید با همان روش برعلیه آن اقدام کرد و گروههای تکفیری که مبنایشان خشونت است را بر علیه اسلام و انقلاب پرورش دادند، اما آیا آزادگان عالم می‌توانستند باور کنند که با نام پیامبر رحمت(ص) که دردانه عالمیان است و عصاره همه خوبیهای عالم است با نام این شخصیت عظیم، سینه مردم را بشکافند و جگر دربیاورند و قتل و غارت و تجاوز کنند؟ اما فرزندان این انقلاب همانند شهید عباس آبیاری قیام کرده و پا در رکاب رهبری، خوب مطلب را گرفتند که هدف تکفیری‌ها نابودی اسلام و انقلاب اسلامی بود.

 

تاریخ تکرار شد و ام وهب‌ها آنچه را در راه خدا دادند پس نگرفتند

 وی خاطر نشان کرد: مدافعین حرم تصمیم بزرگی در زندگی گرفتند، زمانیکه در داخل کشور این آمادگی روحی وجود نداشت که ما در خارج از مرزها اقدام مستشاری کنیم چه برسد به مقابله با دشمن و جنگ تن به تن، این مردم ویژگیهایی دارند که آن ویژگیها باعث شده که اولیا خدا آرزو کنند که کاش این مردم در زمان آنها بودند.

غیب پرور گفت: فکر کنید اگر این فرزندان انقلابی در زمان عاشورا بودند آیا سر پسر پیغمبر بالای نیزه میرفت؟ که در این دوران این اتفاق نیوفتاد و شهید عباس آبیاری که تنها پسر خانواده بود، در سفر اربعین در حرم حضرت اباالفضل عهد می‌بندد در شرایط خاص،بعد از آن در حرم حضرت زینب آب می‌خورد و بعد از مدتی کوتاه به شهادت میرسد و پیکرش باز نمی‌گردد و مادر او مانند ام وهب گفت آنچه را در راه خدا دادم پس نمیگیرم.

سالگرد شهید عباس آبیاری در شهریار و سخنرانی سردار غیب پرور رئیس سازمان بسیج

از طریق همصدایی با اسرائیل ،آمریکا و منافقین سپاه را نکوبید

رئیس سازمان بسیج گفت:حواسمان باشد همصدایی با اسرائیل ،آمریکا و منافقین نکرده و سپاه را نکوبیم، آیا کوبیدن سپاه آبرو می‌آورد ؟، کوبیدن سپاه و سپاه را متهم کردن به قضایای مختلف ارتقا مقام اجتماعی می آورد؟ ممکن است بگوییم این از روی غفلت است و جهل و ندانم کاری، نخیر این چنین نیست و ما بشدت تردید داریم.

وی گفت: مجلس شهید آبیاری مجلس به خود آمدن است، امروز کسی نمی‌تواند از بلندگوی رسمی اظهار مخالفت با ولایت فقیه بکند، اما ولایت فقیه با عدم پیروی و گوش نکردن به فرمایشات نورانی ایشان تضعیف می‌شود و وقتی که این جایگاه رفیع راه حل اقتصاد را نشان می‌دهد گوش نمی‌کنند.

 

ملتی که دچار خواب و غفلت شود با لگد دشمن بیدار خواهند شد

غلامحسین غیب پرور بیان داشت: مدافعین حرم جز برای دفاع از انقلاب و اسلام و دین خدا نبودند اما بعضی‌ها مردم را دعوت می‌کنید به سازش ، مردمی که اهل سازش شدند به دنبالش اهل غفلت و خواب خواهند بود و ملتی که دچار خواب و غفلت شد امیرالمونین(ع) فرمود این مردم با لگد بیدار خواهند شد که این یعنی همه دارایی های معنوی آنها به تاراج خواهد رفت.

سپاه نماد اقتدار و عزت است و اگر من پاسدار خطا کردم مرا بکوبید چرا به سپاه هجمه می‌کنید و امام بزگوار چه در مورد سپاه گفت؟

وی گفت: انقلاب ما یک هدف متعالی دارد، این است که زمینه را فراهم کنیم برای دردانه ای که چشم عالمیان در انتظار اوست، از هرکه سوال کنید چرا در این انقلاب ایستادگی کردید، می‌گوید من در وسع خود میخواهم برای ظهور حضرت گامی برداشته باشم.

سالگرد شهید عباس آبیاری در شهریار و سخنرانی سردار غیب پرور رئیس سازمان بسیج

رسماً اعلام کنید تا سپاه از عرضه سازندگی خارج شود

 سردار غیب پرور اظهار داشت: سپاه متعلق به مردم است و اگر در عرصه اقتصادی وارد شده و شما ناراحتید، رسما اعلام کنید تا کنار رود اما آیا شما هزاران میلیارد تومان بدهی را به سپاه قبول ندارید؟متخصصین سپاه در عرصه نفت، تونل و راه آهن و غیره دارند کار می‌کنند شما رسمأ اعلام کنید تا آنها کنار بکشند.

 

انتهای پیام/ش

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.