فرماندار شهریار:

اصحاب رسانه باید در کار خود تأثیرگذار باشند /باید دوربینها و نگاه نقدآمیز در تمامی حوزه‌ها چرخیده شود

فرماندار شهریار گفت: تقسیم بندی یکطرفه و نادرست تکالیف بدون در نظر گرفتن همه جوانب اشتباه است و اگر تکالیف هر شخصی را بدون در نظر گرفتن حیطه وظایف و حقوق او از وی بخواهیم این نگاه غیر منصفانه است و باید دوربینها و نگاه نقدآمیز در تمامی حوزه‌ها و قسمتها چرخیده شود.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین، سعید ناجی فرماندار شهریار در نشست هم اندیشی روابط عمومی‌ها و خبرنگاران شهرستان شهریار با بیان اهمیت نقد منصفانه و نگاه انتقادی گفت: تقسیم بندی یکطرفه و نادرست تکالیف بدون در نظر گرفتن همه جوانب اشتباه است و اگر تکالیف هر شخصی را بدون در نظر گرفتن حیطه وظایف و حقوق او از وی  بخواهیم این نگاه غیر منصفانه است و باید دوربینها و نگاه نقدآمیز در تمامی حوزه‌ها و قسمتها چرخیده شود.

فرماندار شهریار ادامه داد: به رسمیت شناختن حقوق خبرنگاران و برخورد محبت آمیز با این عزیزان قدم اول تمامی مسئولین در مسئولیت خود است و باید با گفتگو و منطق در کنار هم نشسته و حرف بزنیم اما کار را به دعوا نکشانیم.

سعید ناجی افزود: بنده دوست دارم نظرات اصلاحی را بشنوم و در راستای اجرای درست قانون هر نقدی که باشد می‌پذیریم و بکار میبندیم و از شما دوستان خبرنگار می‌خواهیم که بدون لکنت زبان هرچه را که دوست دارید آزادانه و البته با رعایت انصاف و صداقت بیان کنید که اگر چنین شود نعمت بزرگی است و باید قدر آن را دانست.

فرماندار شهریار گفت: با کمک همین اصحاب رسانه و همراهیشان گره‌های بزرگی در شهرستان باز شد که نمونه‌های آن بیمارستان امام خمینی، زمینهای آزادگان و کانال آب محمدیه است که سالها بلاتکلیف رها شده بود و امروز به نقطه خوبی رسیده است.

ناجی اظهار داشت: خبرنگاران و اصحاب رسانه باید در زمینه‌های تخصصی خود تأثیرگذار بوده و با کشف سوژه و پرداختن به آن خبر به صورت تحقیقی و جامع موثر بودن خود و خبر را نشان دهند و ما تا آنجایی که توانسته ایم اهالی رسانه را در این امر یاری کرده و از هیچ کمکی فروگذار نیستیم.

فرماندار شهریار بیان داشت: باید رضایت مردم را به عنوان عنصر استحکام بخش حاکمیتی در همه حال در نظر داشت چرا که رضایت مردم هم خشنودی الهی را در پی دارد و هم پایه‌های حاکمیتی و نظام را تقویت می‌کند.

انتهای پیام/ش

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.