وزیر ورزش

اصرار عجیب گودرزی برای کاهش رقم قرارداد بازیکن های استقلال

مدیرعامل استقلال در یک تنگنای عجیب گیر افتاده است و نمی داند باید چه كار كند.

 

به گزارش راه مبین به نقل از بولتن، افتخاری از یک سو نگران روحیه تیمش است و از سوی دیگر وزارت ورزش تاکید دارد که می بایست رقم قرارداد آبی ها کاهش یابد.استقلال وضعیت چندان خوبی در جدول ندارد. کادر فنی این تیم از مدیریت می خواهد که به هر نحوی باعث افزایش روحیه بازیکنان شود اما درست در چنین وضعیتی، وزارت ورزش روی کم کردن رقم قرارداد آبی ها اصرار می کند.

دلیل اصلی و مهم خروج بهرام افشارزاده، نوع قراردادهای عجیبی بود که این مدیر با بازیکنان استقلال بست. افشارزاده به پندار توفیقی اجازه داد تا به هر نحوی بازیکنان مورد نظر منصوریان را جذب کند از این رو بازیکنانی مثل رضایی و رحمانی با ارقام عجیب و غریب جذب شدند. حتی کار به جایی کشید که مدافع نیمکت نشین و سکونشینی مثل حاج محمدی قرارداد یک میلیارد تومانی بست. با این وجود وزارت ورزش و جوانان بار دیگر از مدیرعامل باشگاه استقلال خواست تا به قراردادهای هنگفت بازیکنان رسیدگی کند.

چند هفته قبل پس از کنار رفتن بهرام افشارزاده از راس باشگاه استقلال اعلام شد که با تصمیم وزارت ورزش و جوانان این باشگاه موظف است ظرف کوتاه ترین زمان ممکن نسبت به اصلاح قرارداهای منعقد شده با بازیکنان اقدام کند اما هنوز اتفاق خاصی در این زمینه رخ نداده است.وزارت ورزش و جوانان اخیرا بار دیگر از سیدرضا افتخاری مدیرعامل جدید استقلال خواسته است هرچه سریع تر نسبت به این موضوع اقدام کند.

مسلما کم کردن قراردادهای بازیکنان استقلال با واکنش های مختلفی از سوی آنها روبه رو خواهد شد اما علیرضا منصوریان از مسوولان خواسته است در این باره با بازیکنان شخصا گفت وگو کند تا بلکه آنها را راضی به کسر مبالغ قراردادهای شان نماید. حالا باید دید افتخاری به چه نحوی این کار را انجام می دهد. شاید چانه زدن با بازیکنان درجه دو مثل حاج محمدی چندان سخت نباشد اما قطعا کاوه رضایی و بختیار رحمانی به راحتی حاضر به تخفیف دادن نیستند.

کاوه رضایی وقتی پیشنهاد یک میلیارد تومانی پرسپولیس را رد کرد یعنی به طور قطع از استقلال چند صد میلیون بیشتر گرفته است. حالا اگر استقلال بخواهد همین مقدار از او تخفیف بگیرد آن وقت کاوه رضایی می تواند ادعا کند اگر قرار بود با این رقم به تیمی بروم که همان پرسپولیس اولویت نخستم بود.

شاید مقصر بزرگ افشارزاده بود که علی رغم مطلع بودن از مواضع سرسختانه وزرات ورزش حاضر شد برای بالا بردن خودش و محبوب شدنش، چنین قراردادهای عجیبی را ببندد.

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.