نوبخت

«اصلاح‌طلبان معتدل» در انتخابات با دولت همگرایی دارند

سخنگوی دولت گفت: همان طور که حضور اصلاح طلبان و اصولگرایان معتدل در دولت نقطه قوت محسوب می شود حضور این افراد در مجلس نیز نقطه قوت خواهد بود.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین به نقل از خبرگزاری دانشجو محمدباقر نوبخت سخنگوی دولت در پاسخ به سوالی مبنی بر ادعای یکی از تئورسین های اصلاح طلب در این خصوص که دولت یازدهم با حمایت اصلاح‌طلبان روی کار آمد و در انتخابات آتی مجلس نوبت دولت است که از اصلاح طلبان حمایت کند؛ ضمن تقسیم‌بندی تلویحی اصلاح‌طلبان به «معتدل» و «تندرو» گفت: اصلاح طلبی به عنوان یک جریان در کشور واقعیتی است و اصلاح طلبان معتدل همگرایی مناسبی با دولت دارند.

 

وی با بیان اینکه دولت هم نسبت به اصلاح طلبان و هم نسبت به اصولگرایان نظرمساعدی دارد افزود: کابینه اعتدال نیز به معنی حضور افراد معتدل نظام است که در چارچوب شایستگی ها بتوانند به یکدیگر کمک کنند.

 

نوبخت با اشاره به اینکه ما همواره از دوستان اصلاح طلب معتدل به جهت نوع نگاهشان به دولت سپاسگذاریم تصریح کرد: همان طور که حضور اصلاح طلبان و اصولگرایان معتدل در دولت نقطه قوت دولت محسوب می شود حضور این افراد در مجلس نیز نقطه قوت مجلس خواهد بود و در راستای افزایش کارایی این نهاد موثر است.

 

پیش‌تر نیز اخباری مبنی بر اختلاف اصلاح‌طلبان تندرو و طرفداران دولت در رسانه‌ها منتشر شده بود که تقسیم‌بندی اصلاح‌طلبان به معتدل و تندرو توسط نوبخت به نوعی موید این اخبار است.

 

انتهای پیام/ن

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.