امام جمعه خرم اباد

اعتراض امام جمعه خرم‌آبادی ها به گرانی

آیت‌الله میرعمادی امام‌جمعه خرم‌آباد جلسه ستاد تنظیم بازار لرستان را در اعتراض به گرانی‌ها، وضعیت بازار و کم‌کاری مدیران، ترک کرد.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین به نقل از خبرنگار  گروه استان های  باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان؛ آیت الله سید احمد میرعمادی شامگاه سه شنبه در جلسه ستاد تنظیم بازار لرستان با انتقاد از وضعیت بازار اظهار داشت: وقتی در جلسه تنظیم بازار گفته شود که میوه را تا شب عید تا ۲۰ هزار تومان جا دارد، می‌خواهد مغازه دار تا ۲۵ هزار تومان نفروشد؟ در همین جلسه گفته نشد؟ وقتی گفته می‌شود هرچی بفروشید گوشت هم فراوان است، می‌خواهید مغازه دار گوشت ارزان بدهد؟ آیا در این جلسه نگفتید میوه تا ۲۵ هزار تومان جا دارد؟ این گرا دادن به بازاری نیست؟
آقایان به فکر مردم باشید، ببینید مردم دارند چه می‌کشند

وی با بیان اینکه در توزیع گوشت تعلل شده است، آن کسی که تعلل کرده چرا معرفی نمی‌شود، تصریح کرد: آقایان به فکر مردم باشید، ببینید مردم دارند چه می‌کشند، یک میلیون می‌دهم ببینم می‌توانید خانواده خود را یک ماه اداره کنید، می‌توانید یک کیلو گوشت به خانه بیاورید.

 

آقایان کارشان را انجام نمی‌دهند و مسئله را امنیتی می‌کنند، مسئله امنیتی از همین جلسه شروع می‌شود.

نماینده، ولی فقیه در لرستان افزود: می‌گوییم گوشت فراوان است، این شد حرف؟ این حرف‌ها را نزنید، این گرا دادن است؛ آقایان کارشان را انجام نمی‌دهند و مسئله را امنیتی می‌کنند، مسئله امنیتی از همین جلسه شروع می‌شود، این گرا‌ها از کجا می‌آید؟ کی مردم را تحریک می‌کند؟

آیت الله میرعمادی با بیان اینکه حرفی نداریم یک میلیون و ۵۰۰ هزارتومان به همه مدیران می‌دهیم، یکی از شما یک ماه خانه را اداره کند، ببینیم می‌توانید، تصریح کرد: آیا این وضعیت انصاف و عدل و عدالت است؟ چرا این حرف‌ها را می‌زنید در جلسه، گوشت یک مرتبه از ۳۰ هزار تومان به ۷۰ هزار تومان رفته، آن هم متغیر است؛ بعد هم می‌گوییم گوشت فراوان است. این شد حرف؟

بیاید یک روز در دفتر ما، طرف می‌آید از این شرایط سخت گریه می‌کند

وی با تاکید بر اینکه وقتی در جلسه رسمی مسئولان چنین صحبت می‌شود مردم نمی‌خواهند جمع شوند؟ چرا می‌گذارید چنین اتفاقاتی بیافتد، افزود: خودمان نظارت نمی‌کنیم، خودمان گرا هم می‌دهیم، بیاید یک روز در دفتر ما، طرف می‌آید از این شرایط سخت گریه می‌کند.

نماینده، ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد با اشاره به اینکه شخصی کارمند قراردادی است و آمد در اتاق من گریه کرد، می‌فهمید معنای گریه این خانوم چیست؟ بعد می‌گوییم گوشت و قند و… فراوان است، اظهار داشت: مردم را ببینید، خودتان را منطبق کنید بر مردم، بعضی از شب‌ها قرص می‌خورم می‌خوابم، از شرایطی که خانمی آمده در دفتر من گریه کرده است.

آیت الله میرعمادی یادآور شد: عزیزان کاری که از دستمان برمی آید را انجام دهیم، وضع و زندگی مردم را ببینید.

بر اساس این گزارش، نماینده، ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد پس از پایان صحبت‌های خود به نشانه اعتراض جلسه ستاد تنظیم بازار لرستان را ترک کرد.

 

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.