جلیل زاده

رئیس تبلیغات اسلامی شهریار خبر داد:

اعزام ۱۳۰ مبلغ دینی به ادارات شهرستان شهریار/مبلغان، سفیران فرهنگ ناب اسلامی هستند

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان شهریار از اعزام ۱۳۰ مبلغ دینی به ادارات شهرستان شهریار خبر داد.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین ، حجت الاسلام و المسلمین صدقعلی جلیل زاده رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان شهریار در جمع خبرنگاران از اعزام ۱۳۰ مبلغ دینی به ادارات شهرستان شهریار خبر داد.

حجت الاسلام و المسلمین جلیل زاده رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان شهریار گفت: یکی از مهم ترین و اصلی ترین وظایف نسل امروز، ترویج و نهادینه کردن فرهنگ دینی و اسلامی است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان شهریار ادامه داد: امروز دشمنان به منظور رسیدن به نقشه های شوم و از پیش طراحی شده خود،اعتقادات دینی جوانان عزیزمان را هدف و دستاویز قرار داده اند، به همین دلیل لازم است راه و مسیر درست را برای مقابله با این موضوع در پیش بگیریم.

وی افزود: قطعا ضرورت ترویج و ارتقای فرهنگ دینی در شرایط کنونی بیش از پیش به چشم می خورد، در همین راستا مبلغان به عنوان سفیران فرهنگ ناب اسلامی انجام وظیفه می کنند و وظیفه ای که بر دوش آن هاست وظیفه ای سنگین و مهم است.

جلیل زاده بیان کرد: اداره تبلیغات اسلامی شهرستان شهریار به منظور مقابله با دسیسه ها و توطئه های شوم دشمنان جمهوری اسلامی ایران، وظایف محوله خود را با همت و تلاش بیشتری انجام می دهد.

حجت الاسلام و المسلمین جلیل زاده بیان کرد: اعزام مبلغ به مساجد، حسینیه ها و ادارات شهرستان شهریار از جمله مواردی است که به صورت خاص و ویژه در دستور کار ما قرار دارد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان شهریار در پایان خاطر نشان کرد: از جمله مهم ترین وظایف مبلغان می توان به برگزاری نشست های تخصصی، پاسخ به شبهات، اقامه نماز و بیان احکام اشاره کرد.

صدقعلی جلیل زاده تبلیغات اسلامی شهریار

 

 

 

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code