افتتاح دو پروژه خدماتی رفاهی در شهراندیشه / بازار روز "گلها" و "بهستان" به بهره برداری رسید

افتتاح دو پروژه خدماتی رفاهی در شهراندیشه / بازار روز “گلها” و “بهستان” به بهره برداری رسید

با حضور جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی پروژه خدماتی رفاهی بازارروز “گلها” و “بهستان” واقع در فاز۴ شهر اندیشه افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین ، با حضور شکرالله حسن بیگی معاون سیاسی و اجتماعی استانداری تهران، گودرزی معاون انتظامی استانداری تهران، محمد محمودی شاه نشین نماینده مجلس شورای اسلامی ، نورالله طاهری فرماندار شهرستان شهریار، حجت الاسلام بابائیان امام جمعه شهراندیشه،  بهروز کاویانی شهردار،  رئیس و اعضای شورای اسلامی شهراندیشه، اعضای ستاد مدیریت بحران و دیگر مسئولین استانی و شهرستانی پروژه خدماتی رفاهی بازارروز "گلها"  و "بهستان" واقع در فاز۴ شهر اندیشه افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

در مراسم افتتاحیه این پروژه‌ها بهروز کاویانی شهردار اندیشه اظهار داشت: خوشبختانه جذب مشارکت‌های بخش خصوصی جهت ایجاد امکانات مناسب در شهراندیشه روند مناسبی را طی کرده که منجر به برداشتن گام‌های موثر در پیشرفت شهری شده است.

کاویانی افزود: امروز توانسته ایم به حول قوه الهی و حمایت مسئولین واعضای شورای اسلامی ، بازار تره بار بهستان وبازار بزرگ گلها در بلوار گل های شهر اندیشه با مشارکت بخش خصوصی افتتاح وبه بهره برداری رسانید  تا بخشی از نیازهای شهر اندیشه در فازهای ۵ ،۴ رفع گردد ومردم بتوانند از این پروژه های خدماتی وآموزشی بهره مند گردند.

شهردار اندیشه در مورد پروژه بازار روز بهستان گفت : این پروژه برابر طرح تفصیلی ونیاز شهروندان با مشارکت بخش خصوصی درزمینی به مساحت ۱۲۷۳ متر مربع با زیربنای ۱۳۰۷ متر مربع در ۲۸ غرفه ایجاد شده است که سهم شهرداری ۱۷ غرفه وسهم سرمایه گذار ۱۱ غرفه می باشد  که با ۴ میلیارد وهشتصد میلیون تومان اعتبار کلی احداث شده است وخواهد توانست ۵۶ اشتغال مستقل و۲۸۰ استغال غیر مستقل ایجاد نماید .

شهردار اندیشه در ادامه پروژه بازار روز گلها را نیز پروژه های مهم شهراندیشه عنوان نمود و افزود : احداث این پروژه از سال ۹۴ آغاز شد ودرادامه پروژه های سرمایه گذاری بخش خصوصی ومشارکتی شهرداری توانستیم به بهره برداری برسانیم .

وی افزود : مساحت این پروژه ها ۱۹۵۰متر مربع بازیر بنای ۵ هزار و ۱۶۱ متر مربع که دارای ۳ هزار و ۱۷۸ متر مربع تجاری و۱۹۵۰ متر مربع پارکینگ برای آن در نظر گرفته شده است.

سهم شهرداری از این پروژه اختصاصی زمینی بوده است وسرمایه گذار بنارا احداث نموده است که در مجموع ۱۵ میلیارد تومان ارزش گذاری شده است وخواهد توانست ۱۷۶ نفر رابه صورت مستقیم و ۸۸۰ نفررا به صورت غیر مستقیم در ۷۸ غرفه که سهم شهرداری ۴۰وسهم سرمایه گذار ۳۸ غرفه است را تامین نماید تا شهروندان عزیز بتوانند مایحتاج خود را تامین نمایند.

 

 

 

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.