مقیمی

با حضور استاندار تهران:

افتتاح چندین طرح و پروژه عمرانی، رفاهی و آموزشی در شهرستان شهریار

به مناسبت فرارسیدن دهه مبارک فجر و ایام الله ۲۲ بهمن، محمدحسین مقیمی استاندار تهران با حضور در شهرستان شهریار ضمن گلباران مزار مطهر شهدا و احترام به مقام شامخ شهیدان، چند طرح عمرانی و خدماتی را افتتاح کرد.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین ، به مناسبت فرارسیدن دهه مبارک فجر و ایام الله ۲۲ بهمن، محمدحسین مقیمی استاندار تهران با حضور در شهرستان شهریار ضمن گلباران مزار مطهر شهدا و احترام به مقام شامخ شهیدان، چند طرح عمرانی و خدماتی را افتتاح کرد.

بر اساس این گزارش استاندار تهران با  حضور در شهر اندیشه، مجموعه ورزشی زورخانه بازار ایرانی اسلامی و مجتمع آموزشی امیرکبیر این شهر را مورد بهره برداری قرار داد.  پروژه زورخانه سلمان فارسی اندیشه با اختصاص بودجه ای بالغ بر ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال در زمینی به مساحت ۲۳۶ متر، در طبقه زیرین بازار ایرانی اسلامی شهر اندیشه واقع است.

همچنین مجتمع آموزشی امیر کبیر دارای ۱۲ کلاس در زمینی با مساحت ۶۱۹۱ مترمربع در فاز ۵ شهر اندیشه، توسط شرکت عمران این شهر ساخته و توسط مقیمی مورد بهره برداری قرار گرفت.

وی با حضور در وحیدیه شهریار نیز چندین طرح آموزشی، رفاهی و خدماتی را افتتاح و روند پیشرفت چند پروژه دیگر را مورد بازدید قرار داد همچنین زمین چمن مصنوعی روستای کردامیر وحیدیه از دیگر طرح هایی بود که توسط استاندار تهران افتتاح شد، گفتنی است مقیمی کلنگ ساخت استادیوم ۵ هزار نفری وحیدیه را نیز بر زمین زد.

محمد حسین مقیمی در انتها با حضور در شهریار از چندین پروژه رفاهی، خدماتی و آموزشی بازدید و چندین طرح عمرانی را افتتاح کرد.

 

 

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code