چاوشی

معاون سیاسی استاندار تهران:

افراد کم اطلاع دستاوردهای دولت را زیر سوال می برند/اظهارات ترامپ نشان داد برجام بیهوده نبوده است

معاون سیاسی استاندار تهران گفت: در موضوع رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی رهبر معظم انقلاب اسلامی اشاره داشتند که علیرغم اختلاف نظرهای موجود در برهه ای از زمان، از ارزش و منزلت وی کاسته نشده و همچنان که در دین ما امثال اباذرها و مقدادها وجود داشتند که با یکدیگر تفاوت اندیشه ای داشتند.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی راه مبین، سید شهاب الدین چاوشی معاون سیاسی استاندار تهران در همایش دولت اعتدال که در سالن همایش شهید منتظری شهریار برگزار شد با اشاره به وجود برخی اختلاف نظرات در بین فقیهان و علما گفت: از نظر بنده اگر فقیهان با یکدیگر اختلاف نظر داشته باشند مشکلی ایجاد نخواهد شد چرا که همه دارای آزادی فکری هستند و توانایی این را دارند که تفکر کرده و برای مشکلات راهکار پیدا کنند.

معاون سیاسی استاندار تهران ادامه داد: در موضوع رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی رهبر معظم انقلاب اسلامی اشاره داشتند که علیرغم اختلاف نظرهای موجود در برهه ای از زمان،  از ارزش و منزلت وی کاسته نشده است همانطورکه در دین ما امثال اباذرها و مقدادها حضور داشتند و در عین حال گاها با یکدیگر تفاوت اندیشه ای داشتند.

چاوشی ادامه داد: همواره باید به این نکته توجه داشت که خواستگاه نظرات فکری باید کشف حقایق دین مبین اسلام باشد، وقتی این تفکر را در کنار تفکرات گروه های تکفیری مثل داعش، القاعده، النصره و غیره مقایسه می کنیم به تفاوت آن پی خواهیم برد، گروه هایی که با تفکرات خود شرایط سیاسی خطرناکی را به وجود آورده و موجب به موج آمدن موج اسلام هراسی در جهان شده اند.

وی ادامه داد: جمهوری اسلامی ایران به برکت فرمایشات و راهنمایی های مقام معظم رهبری پیشرفت های قابل ملاحظه و چشمگیری را داشته و به همین دلیل هیچ گاه در دین اسلام رفتارهای غیر خردمندانه ای شاهد نیستیم.

چاوشی افزود: یکی از دستاوردهای دولت یازدهم که برخی افراد کم اطلاع آن را زیر سوال می برند موضوع توافق هسته ای است، توافق هسته ای مدت ها مذاکره با امریکا و چند کشور اروپایی را به سرانجام رسانده و باعث شد حقانیت جمهوری اسلامی ایران برای جهانیان به اثبات برسد.

وی بیان کرد: مقام معظم رهبری نیز بارها تاکید کردند که ایران به دنبال ساخت سلاح اتمی نیست و فقط در مصارف صلح آمیز از فناوری هسته ای بهره می برد اما این برای امریکا و کشورهای اروپایی باعث به وجود آمدن سو تفاهماتی شده بود که توافق هسته ای این موضوع را برطرف کرد. توافق هسته ای توافقی بود که برای جمهوری اسلامی ایران مایه سرشکستگی نبود چرا که اگر این موضوع صحت داشت ترامپ اکنون فریاد نمی زند که ایران سر آن ها را کلاه گذاشته است البته گفتنی است ما قصد نداشته و نداریم که سر کشوری را کلاه بگذاریم.

وی گفت: حقانیت جمهوری اسلامی ایران بر همگان اثبات و جهانیان دیدند که چگونه ملت ما به بزرگی رسید، حال در کنار این حرکت مهم فرصت پیدا کردیم تا جان دوباره ای به اقتصاد کشور بدمیم، امیدواریم با دستورات و منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی بیش از پیش پیشرفت کنیم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.