ماشین

نایب رئیس اتحادیه فروشندگان خودروی استان تهران:

افزایش قیمت خودروهای داخلی سایه رکود بازار را سنگین‌تر می‌کند/ مردم منتظر پیامدهای منفی این تصمیم باشند

نایب رئیس اتحادیه دارندگان نمایشگاه‌ها و فروشندگان خودروی استان تهران با بیان اینکه افزایش قیمت خودروهای داخلی سایه رکود در بازار را سنگین‌تر می‌کند، گفت: باید منتظر پیامدهای منفی این تصمیم بود.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین به نقل از فارس،غلامحسین قاسمیان در گفت‌وگو با خبرنگار گروه اقتصادی خبرگزاری فارس استان تهران درباره افزایش قیمت خودروهای داخلی اظهار کرد: خودروسازان داخلی طبق اعلام شورای رقابت، قیمت‌ تولیدات خود را افزایش دادند.

وی ادامه داد: بازار خرید و فروش خودرو فعالیت چندانی ندارد و در رکود قرار گرفته است.

نایب رئیس اتحادیه دارندگان نمایشگاه‌ها و فروشندگان خودروی استان تهران با تأکید بر اینکه افزایش قیمت خودروهای داخلی سایه رکود در بازار خودرو را سنگین می‌کند، تصریح کرد: باید منتظر پیامدهای منفی این تصمیم در بازار خرید و فروش خودرو در کشور باشیم.

قاسمیان با اشاره به اینکه افزایش قیمت خودروهای خارجی هم به موازات افزایش قیمت تولیدات داخلی شکل گرفته است، اضافه کرد: این افزایش قیمت خودروی خارجی به قیمت دلار و درهم بستگی دارد.

وی با بیان اینکه دولت نباید واردات خودرو را انحصاری کند، تصریح کرد: واردات خودرو به داخل کشور باید خارج از حصار انحصاری بودن انجام شود.

نایب رئیس اتحادیه دارندگان نمایشگاه‌ها و فروشندگان خودروی استان تهران با تأکید بر اینکه باید روی واردات خودروها به داخل کشور نظارت وجود داشته باشد، اضافه کرد: متأسفانه امروز این نظارت کم‌رنگ است.

قاسمیان با اشاره به اینکه دولت باید توزیع خودروهای وارداتی را به اتحادیه نمایشگاه‌داران و فروشندگان خودرو بسپارد، تصریح کرد: اگر این مهم انجام شود، خریدارانی که نسبت به خودروی وارداتی خریداری‌شده مشکلاتی دارند، می‌توانند مشکل خود را در این اتحادیه حل کنند.

وی با بیان اینکه امیدواریم بازار خرید و فروش خودرو از رکود خارج شود، اظهار کرد: رونق بازار با حمایت از تولید ملی رقم می‌خورد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.