افزایش مجدد قیمت بسیاری از خودروهای داخلی

همراه با گرمای تابستان شاهد داغ شدن قیمت خودروها در بازار نیز بودیم به طوریکه قیمت بسیاری از خودروهای داخلی در بازار افزایش یافت.

 

به گزارش راه مبین به نقل از افکار، قیمت بسیاری از خودروهای داخلی در روزهای ابتدایی دومین ماه تابستان با افزایش قیمت مواجه شد.

مقایسه قیمت خودروهای داخلی و وارداتی در ۱۵ روز گذشته نشان می دهد که قیمت بسیاری از خودروی داخلی همزمان با گرمای تایستان داغ شده و با افزایش مواجه شده است.

در بازار خودروهای داخلی قیمت ۲۰ خودرو نسبت به ۱۵ روز گذشته افزایش یاقته است که البته به اعتقاد برخی از فعالان بازار این افزایش قیمت ناشی از مسافرت های تابستانی و همچنین گاهی کاهش عرضه و یا افزایش متقاضی برای یک خودرو است.

در بازار خودروهای داخلی پژو پارس ال ایکس با ۵۰۰ هزار تومان ، پژو ۴۰۵ اس ال ایکس ،رانا و سمند ال ایکس با ۱ میلیون ،پارس سال با ۵۰۰ هزار تومان ، پژو ۲۰۶ تیپ ۵ با ۵۰۰ هزار تومان ، پژو ۴۰۵ جی ال ایکس با ۱ میلیون تومان ، تندر ۹۰ ایی ۲ ایران خودرو با ۲۰۰ هزار تومان ، پژو ۲۰۶ وی ۸ با ۸۰۰ هزار تومان ، پژو ۲۰۶ تیپ ۲ و دنا با ۱ میلیون تومان، سایپا ۱۳۱ با ۳۰۰ هزار تومان ، ساندرو اتوماتیک با ۴۰۰ هزار تومان ، پارس تندر با ۵۰۰ هزار تومان ، تندر ۹۰ ایی ۲ پارس خودرو با ۷۰۰ هزار تومان ، جک جی ۵ ، سراتوی اتوماتیک سایپا و مزدا ۳ با ۱میلیون تومان و جک اس ۵ دنده ای با ۵۰۰ هزار تومان افزایش قیمت در بازار مواجه شدند.

خودروهای وارداتی

در این مدت در بازار خودروهای پر فروش وارداتی نیز شاهد افزایش قیمت بودیم به طوری که النترا با ۵ میلیون تومان، اسپورتیج (فول) مدل ۲۰۱۶ اتاق قدیم با با ۵ میلیون تومان ، توسان اتاق قدیم مدل ۲۰۱۵ با ۲ میلیون تومان ، کیا اپتیمای اتاق جدید ، تویوتا رافور ، یاریس هاچ بک و پیکانتو ۲۰۱۶ با ۱ میلیون تومان افزایش قیمت در بازار مواجه شدند.

قیمت های درج شده مربوط به خودروهای کاردکس در بازار است و در صورتی که خریدار خواهان خودروی دارای پلاک باشد باید رقمی اضافه تر را پرداخت کند.

معمولا زمان پلاک شدن خودرو های کاردکس یک هفته تا ۱۰ روز بستگی به کارخانه تولید کننده خودرو دارد.

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.