آب

مدیر مدیر امور آب و فاضلاب شهریار:

افزایش نگران‌کننده مصرف آب مشترکان شهرستان شهریار

مدیر مدیر امور آب و فاضلاب شهریار گفت: از شهروندان محترم درخواست می‌شود ضمن رعایت دستورالعمل‌های بهداشت فردی تا حد امکان از مصارف غیر ضروری مانند شست‌وشوی فرش، پتو، درها و پنجره‌ها فعلا خودداری شود تا برای مصارف ضروری دچار کمبود آب نشویم و این مقطع حساس را بدون کم‌آبی و قطع آب سپری کنیم.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین ، محسن احمدی مدیر مدیر امور آب و فاضلاب شهریاراز افزایش نگران‌کننده مصرف آب مشترکان در روزهای گذشته خبر داد.

مدیر مدیر امور آب و فاضلاب شهریار گفت: به دنبال نگرانی از شیوع ویروس کرونا در کشور و ضرورت رعایت دوچندان نکات بهداشتی از سوی شهروندان و هم‌چنین هم‌زمانی آن با سنت نوروزی خانه‌تکانی، مصرف آب به صورت چشم‌گیری افزایش یافته است.

وی گفت: مصرف آب شهروندان در روز جمعه ۹ اسفندماه ۹۸ از میانگین مصرف روزهای گذشته عبور کرد که این میزان برای این مقطع از سال بالاست.

مدیر مدیر امور آب و فاضلاب شهریاراظهار داشت: افزایش مصرف آب در روزهای گذشته موجب افت فشار در برخی مناطق در شهرها و روستاهای پیرامونی شده است.

وی بیان داشت: از شهروندان محترم درخواست می‌شود ضمن رعایت دستورالعمل‌های بهداشت فردی تا حد امکان از مصارف غیر ضروری مانند شست‌وشوی فرش، پتو، درها و پنجره‌ها فعلا خودداری شود تا برای مصارف ضروری دچار کمبود آب نشویم و این مقطع حساس را بدون کم‌آبی و قطع آب سپری کنیم.

 

انتهای پیام/

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.