، سرهنگ عبدالرضا زنگنه معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران

معاون هماهنگ کننده سپاه استان تهران:

اقتصاد مقاومتی بهترین راه جلوگیری از نفوذ دشمن است

سرهنگ عبدالرضا زنگنه معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران در همایش گرامیداشت هفته بسیج در شهریار گفت: هجوم معنادار کشورهای اروپایی در قضیه برجام به بازارهای مصرف ایران و تلاش برای تغییر سبک زندگی و ذائقه مردم از نمونه‌های نفوذ است.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت سیدالشهداء(ع) استان تهران، سرهنگ عبدالرضا زنگنه معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران در همایش گرامیداشت هفته بسیج در شهریار گفت: هجوم معنادار کشورهای اروپایی در قضیه برجام به بازارهای مصرف ایران و تلاش برای تغییر سبک زندگی و ذائقه مردم از نمونه‌های نفوذ است.

در همایش گرامیداشت هفته بسیج که به همت دانشگاه آزاد اسلامی شهریار در سالن شهید کافی این شهر برگزار شد، سرهنگ عبدالرضا زنگنه معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران با اشاره به لزوم هوشیاری در برابر نفوذ دشمن اظهار داشت: در قضیه برجام، هجوم معنادار کشورهای اروپایی به بازارهای مصرف ایران و تلاش برای تغییر سبک زندگی و ذائقه مردم از نمونه‌های نفوذ است.
زنگنه افزود: سوق دادن سبک زندگی مردم به سمت تجمل گرایی و مصرف گرایی از مصادیق نفوذ است و نوسانات ارز و تأثیر مستقیم آن بر قیمت کالاهای وارداتی یک ضعف بزرگ در نظام اقتصادی کشور بشمار می‌آید که تنها راه مقابله با این موضوع اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی است.
معاون هماهنگ کننده سپاه استان تهران گفت: متأسفانه مشاهده می‌کنیم که در گوشه و کنار برخی افراد، مردم را نسبت به انقلاب و  دستاوردهای انقلاب اسلامی دلسرد و نا امید کرده و قدرت پوشالی دشمن را بزرگ جلوه می‌دهند که این امر موجب تزلزل در مسیر پیشرفت است و تنها راه پیشرفت در تمامی عرصه‌ها خودباوری، امید به آینده و توکل بر قدرت لایزال الهی است.
وی افزود: با درایت پیامبر گونه مقام معظم رهبری و همیاری و همدلی مسئولین کشور دشمن به اهداف شوم خود نخواهد رسید و نفوذ در نطفه خفه خواهد شد.

، سرهنگ عبدالرضا زنگنه معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.