تجمع مقابل شرکت عمران

اقدام به خودسوزی در تجمع مالکان معترض مسکن مهر مقابل شرکت عمران شهر اندیشه + تصاویر

تعدادی از متقاضیان مسکن مهر فاز۵ اندیشه با تجمع مقابل شرکت عمران شهر اندیشه خواستار مشخص شدن وضعیت تحویل واحدهای خود شدند.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین، تعدادی از متقاضیان مسکن مهر فاز۵ اندیشه با تجمع مقابل شرکت عمران شهر اندیشه خواستار مشخص شدن وضعیت تحویل واحدهای خود شدند.

بنابر این گزارش جمعی از متقاضیان مسکن مهر پروژه خاتم الاوصیا فاز ۵ اندیشه نسبت به عدم پایبندی شرکت عمران به تعهدات خود و تأخیر در واگذاری این واحدها به مالکان، مقابل شرکت عمران تجمع کردند.

از حواشی این تجمع اقدام به خودسوزی یکی از مالکان مقابل این شرکت بود که با هوشیاری اطرافیان از خطر نجات یافت.

یکی از شاهدان عینی به خبرنگار راه مبین گفت: از مدتها پیش یعنی حدود ۶ سال قبل نسبت به ثبت نام و خرید واحدی در این پروژه به عنوان مسکن مهر اقدام کردیم که با وجود پرداختهای خوب از جانب اعضای متقاضی، شرکت عمران سهم خود را به پیمانکار پرداخت نمی‌کند و پیمانکار نیز با تأخیر در تحویل واحدها مردم را بلاتکلیف گذاشته و حتی اجازه حضور و جابجایی اثاثیه در واحدها را نمی‌دهد.

وی گفت: امروز یکی از اعضا به نام آقای "ص" به دلیل فشار زندگی و بلاتکلیفی که سرمایه خود را در این راه و به امید خانه دار شدن گذاشته قصد خودسوزی داشت و حتی مواد اشتعالزا را بر روی خود ریخت که با هوشیاری سایرین موفق به آتش زدن نشد و نجات یافت، اما مشخص است که تمامی مالکان از این بلاتکلیفی خسته شده و منتظر اقدام جدی مسئولین هستند.

وی افزود: پارسال نیز با بوق و کرنا و به طور نمایشی یکی از واحدها را تحویل تنها یک نفر دادند که این واحد نیز فاقد امکانات زندگی نظیر انشعابات است و تا این لحظه هیچ واحد دیگری تحویل متقاضیان نشده است.

تجمع مقابل شرکت عمران تجمع مقابل شرکت عمران تجمع مقابل شرکت عمران

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.