غیب پرور

سردار غیب پرور:

اقدام تروریستی تهران ثابت کرد حضور رزمندگان ایرانی در سوریه صحیح است

سردار غیب پرور گفت: خط شهادت در کشور ساری و جاری است و انقلاب اسلامی ایران به برکت شهدا مستحکم‌تر می‌شود.

 

به گزارش راه مبین به نقل از دانشجو، سردار غلامحسین غیب پرور که در مراسم افطاری میزبان جمعی از خانواده شهدا بود گفت: ایران مرکز ثقل امنیت کشورهای منطقه است و همه می دانند امنیت امروز ما مدیون خون شهدا است.

 

وی با تاکید بر اینکه انقلاب اسلامی به برکت خون شهدا ایجاد شد و استمرار پیدا نمود، افزود: به فضل خداوند و با ایثار مجاهدانی که به خدا ایمان دارند انقلاب زنده است به راه خود ادامه خواهد داد.

 


سردار غیب پرور با اشاره به حوادث تروریستی چند روز قبل در تهران گفت: ایران اسلامی چنان قدرتمند است که این حرکت های کور تروریستی که مردم بی گناه را هدف کینه و نفرت خود قرار می دهند، هیچ تاثیری بر اراده مردم ایران در استمرار انقلاب اسلامی و پیشرفت کشور ندارد.

 


وی با اشاره به تحلیل هایی که حتی دشمنان جمهوری اسلامی در این خصوص دارند گفت:  این حرکت ددمنشانه چنان مفتضح بود که حتی حامیان این تروریست ها نیز به شکست آن اعتراف کردند و گفتند که این حرکت تروریستی، درستی حضور رزمندگان ایرانی را در سوریه اثبات کرد.

 


سردار غیب پرور با اشاره به شهادت جمعی از هم وطنان مسلمان و روزه دار در این جنایت گفت: دل ما داغ‌دار از دست دادن این عزیزان است اما همگان دیدند که استحکام مجدد نظام اسلامی بار دیگر بر جهانیان ثابت شد و مردم ما متحدتر شدند.

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.