سردار سلامی:

امروز بیش از هر زمان دیگری به قدرت دفاعی نیازمندیم

جانشین فرمانده کل سپاه گفت:زمانیکه ما یک تاریخ ۳۸ ساله سرشار از جنگ و تهدید و محاصره و تحریم را پشت سر گذاشتیم و امروز نیز درگیر جنگ‌های نیابتی درمنطقه هستیم صحبت از کاهش قدرت نظامی یک موضوع انحرافی است.

 

به گزارش راه مبین به نقل از میزان، سردار حسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه در حاشیه مراسم افتتاح ۳۳۰۰ پروژه محرومیت زدایی نیروی زمینی سپاه در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: زمانیکه ما یک تاریخ ۳۸ ساله سرشار از جنگ و تهدید و محاصره و تحریم را پشت سر گذاشتیم و در شرایطی که قدرتهای بزرگ و سلطه گر جهانی آشکارا از روی میز بودن گزینه نظامی علیه ایران صحبت می کنند و با در نظر گرفتن اینکه ما درگیر یک جنگ ۸ ساله بودیم و امروز نیز درگیر جنگ های نیابتی درمنطقه هستیم صحبت از کاهش قدرت نظامی یک موضوع انحرافی است.

وی با بیان اینکه ما امروز بیش از هر زمان دیگری به اقتدار دفاعی و قدرت بازدارندگی نیازمندیم، عنوان کرد: افزایش قدرت دفاعی مسیر استراتژیک کشورما است.

جانشین فرمانده کل سپاه در پایان با اشاره به فرسایش نظام امنیت داخلی آمریکا و فروپاشی نظام امنیت اروپا تصریح کرد: در چنین شرایطی اصلا عاقلانه نیست که ما از کاهش قدرت نظامی و از مدلهای فرسوده و باطل شده دیگران استفاده کنیم.

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.