ابطال انتخابات شورا

انتظار 5 روزه دیگر:

ابطال انتخابات شهریار، صباشهر، باغستان و فردوسیه در انتظار تصمیم هیأت نظارت

با پیشنهاد هیأت نظارت بر انتخابات شهرستان شهریار در هیچ یک از شهرهای شهرستان شهریار ابطال کلی صورت نخواهد گرفت و تنها در صورت تأئید هیأت نظارت استان تهران و هیأت مرکزی که تأئید صحت به آنها واگذار شده است صندوقهای مورد بحث ابطال خواهد شد.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین، با اعلام و تأئید صحت انتخابات در برخی شهرهای شهرستان شهریار از جمله اندیشه، وحیدیه و شاهد شهر از سوی هیأت نظارت بر انتخابات شهرستان شهریار هنوز نتایج در ۴ شهر دیگر این شهرستان منتظر بررسی و تأئید هیأت نظارت استان تهران است.

بنا بر این گزارش با پیشنهاد هیأت نظارت بر انتخابات شهرستان شهریار در هیچ یک از شهرهای شهرستان شهریار ابطال کلی صورت نخواهد گرفت و تنها در صورت تأئید هیأت نظارت استان تهران و هیأت مرکزی که تأئید صحت به آنها واگذار شده است صندوقهای مورد بحث ابطال خواهد شد.

بر این اساس در صورت اثبات تخلف و تأئید هیأت نظارت استان تهران برخی از صندوقهای شهرهای شهریار، صباشهر، باغستان وفردوسیه که مورد بحث است ابطال شده که این موضوع ممکن است منجر به تغییر نتایج و جابجایی منتخبان شوراهای اسلامی برخی از این شهرها شود.

گفتنی است با ارسال روند بررسی صحت انتخابات و تصمیم گیری در این رابطه به هیات نظارت استان تهران ، قرار است تا ۵ روز آینده نظر این هیأت در خصوص صحت انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهرستان شهریار اعلام گردد.

لازم به ذکر است در روزهای گذشته خبری مبنی بر پیشنهاد ابطال انتخابات شورای اسلامی در حوزه شهر فردوسیه از سوی هیأت اجرایی به هیأت نظارت منتشر شده بود که باید دید در روزهای باقی مانده چه تصمیمی از سوی این هیأت  اتخاذ خواهد شد.

انتهای پیام/ش

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.