فاضلیان

فاضلیان خبر داد:

انهدام باند بزرگ جعل اسناد در برخی ادارات دولتی

فاضلیان از انهدام باند بزرگ جعل اسناد دولتی در استان البرز خبر داد و گفت: از محل اختفای متهمان تعداد ۶۰۰ مهرمربوط به ادارات دولتی کشف شده است.

 

به گزارش راه مبین به نقل از افکار،  احمد فاضلیان رئیس کل دادگستری استان البرز از انهدام باند بزرگ جعل اسناد دولتی در استان البرز خبر داد و گفت: از محل اختفای متهمان تعداد ۶۰۰ مهرمربوط ادارات دولتی کشف شده است.

وی افزود: در پی گزارش های رسیده مبنی بر جعل مهر و امضاء مقامات قضایی استان ،موضوع در دستور کار قرار گرفت و پس از جمع آوری اطلاعات و اقدامات فنی محل اختفای این فرد در شهرستان شناسایی و پس از اخذ نیابت قضایی نسبت به دستگیری وی اقدام شد.

این مقام قضایی دراستان البرز در ادامه افزود: متهم به جعل مهر و سند و امضاء مقامات قضایی استان و نامه مقامات قضایی اقدام کرده است.

فاضلیان اضافه کرد: در بازرسی از منزل متهم تعدادی اوراق و کارت شناسایی جعلی مربوط به دستگاه قضایی کشف شده است.

وی در تشریح جزئیات این خبر همچنین گفت: با اعترافات متهم مشخص شد که جاعل اصلی فرد دیگری است که پیش از این نیز اقدام به جعل و استفاده از سند مجعول نموده و به تحمل هفت سال حبس محکوم شده که پس از آزادی از زندان اقدامات جعل خود را آغاز کرده است که در تلاش های مستمر و شبانه روزی این فرد در شرق تهران شناسایی شد .

رئیس کل دادگستری استان البرز تصریح کرد: با انجام مراقبت های پنهان مشخص شد  این فرد پس از دستگیری همدستش اقدام به تغییر محل سکونت خود به تهران کرده است که پس از انجام اقدامات فنی گسترده محل اختفای وی در شرق تهران شناسایی و با همکاری دادسرای ویژه نیابت تهران بزرگ دریک عملیات مشترک دستگیر و روانه زندان شد.

فاضلیان افزود: در بازرسی از محل اختفای وی نیز تعداد ۶۰۰ مهرمربوط  به ادارات دولتی و … یک قبضه سلاح ، شوکر ، ادوات جعل ، ساخت مهرهای ژلاتین برجسته و پرینتر های رنگی کشف و ضبط شده است.

انتهای پیام/س

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.