دستگیری سیاسیون شورای شهر باغستان

انهدام باند سازمان یافته ارتشاء توسط سازمان اطلاعات سپاه در باغستان شهریار / دستگیری ۲ عضو شورای شهر باغستان

دو عضو شورای شهر باغستان به جرم عضویت در شبکه ارتشاء سازمان یافته در شهریار بازداشت شدند.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین، نورالله طاهری فرماندار شهرستان شهریار با تأئید خبر بازداشت ۲ عضور شورای شهر باغستان شهریار به جرم رشوه و عضویت در باند سازمان یافته ارتشاء گفت: با تلاش و پیگیری اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان(عج) در سازمان اطلاعات سپاه این شبکه فساد مالی با حکم قضایی متلاشی و اعضای این باند دستگیری شدند که متأسفانه ۲ عضو شورای شهر باغستان به همراه نفر سومی که خارج از شورا بود نیز در این رابطه در بازداشت هستند.

فرماندار شهریار اظهار داشت: فساد مالی در هر دستگاه و موقعیتی که باشد برتابیده نشده و دستگاه‌های نظارتی و اطلاعاتی با این تخلفات برخورد خواهند کرد.

وی گفت: در صورت تعلیق عضویت این ۲ نفر از شورای شهر باغستان و طی مراحل قانونی اعضای علی‌البدل جایگزین آنان خواهند شد اما این فرآیند تا زمان تعلیق این ۲ عضو امکان پذیر نیست.

در همین راستا سرهنگ حمید دامغانی معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت سید الشهدا(ع) استان تهران اظهار داشت: با اشراف اطلاعاتی گسترده و تلاش شبانه روزی سربازان گمنام امام زمان (عج) در سازمان اطلاعات سپاه حضرت سیدالشهداء (ع) استان تهران شبکه ارتشاء و رشوه خواری در شهر باغستان شهرستان شهریار شناسایی و متلاشی شد.

معاون هماهنگ کننده سپاه استان تهران گفت: با دستور مقام محترم قضایی ، تحقیقات و اقدامات اطلاعاتی ۳ نفر از متهمان شبکه ارتشاء که ۲ نفر از آنها از اعضای شورای شهر باغستان شهریار بودند بازداشت و برای سیر مراحل قانونی و تکمیل پرونده در اختیار سازمان اطلاعات سپاه می‌باشند.

سرهنگ دامغانی افزود: در این شبکه سازمان یافته نفرات دیگری نیز شناسایی شدند که پس از تکمیل تحقیقات سایر اعضای دیگر این شبکه ارتشاء نیز بازداشت خواهند شد.

دستگیری سیاسیون شورای شهر باغستان

 

 

 

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code