علی مهدور

علی مهدور رئیس شورای اسلامی شهریار:

اولویت امسال تکمیل پروژه‌های ناتمام است /امیدواریم با گشایش اقتصادی بودجه تصویب شده محقق گردد

اولویت با پروژه‌هایی است که مورد نیاز مردم بوده و بازگشایی آنها موجب خدمتی بهتر به همشهریان شود که پروژه‌های عمرانی در حوزه پل و تقاطع غیرهمسطح از اولویت کاری برخوردار است.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین، علی مهدور رئیس شورای اسلامی شهریار در مصاحبه اختصاصی با پایگاه خبری راه مبین ضمن اشاره تصمیمات شورای شهر در جهت تحقق شعار سال و برنامه‌های مجموعه مدیریت شهری در راستای عملی کردن اقتصاد مقاومتی گفت: شورای اسلامی شهریار در راستای خدمت رسانی به مردم شریف شهریار و تحقق اقتصاد مقاومتی در نظر دارد امسال با برنامه‌ریزیهای دقیق کلیه پروژه‌های ناتمام در مباحث عمرانی را به اتمام رسانده و به بهره‌برداری برساند.

رئیس شورای اسلامی شهریار افزود: پروژه‌های عمرانی زیادی مثل زمین‌های ورزشی، باشگاه‌های ورزشی، مدارس، پل و تقاطع غیر همسطح در حال ساخت داریم که بعضأ پیشرفت ۷۰ تا ۹۰ درصدی داشته و هنوز به بهره‌برداری نرسیده‌اند و امیدواریم بتوانیم آنها را به مرحله تحویل و بهره برداری‌ برسانیم.

علی مهدور اظهار داشت: اولویت با پروژه‌هایی است که مورد نیاز مردم بوده و بازگشایی آنها موجب خدمتی بهتر به همشهریان شود که پروژه‌های عمرانی در حوزه پل و تقاطع غیرهمسطح از اولویت کاری برخوردار است.

مهدور تصریح کرد: خوشبختانه امسال با افزایش ۸۵ درصدی بودجه و اعتبارات نسبت به سال گذشته روبرو بودیم و امیدواریم با گشایش اقتصادی و برون رفت کشور از رکود این اعتبارات محقق شود.

وی گفت: امسال بودجه‌ای در حدود ۲۷۵ میلیارد مصوب کردیم که با توجه به سال گذشته از افزایش چشمگیری برخوردار بوده و این بودجه رقم بسیار خوبی برای تکمیل پروژه‌های عمرانی ناتمام و اجرای برنامه‌های فرهنگی در سطح شهر است و امیدواریم با مساعدت فرمانداری این رقم محقق گردد.

علی مهدور

انتهای پیام/ش

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.