اگر اهتمام جدی در مدیریت شرکت های راکد و از کار افتاده باشد حتما با همت دستگاه های دولتی احیا خواهند شد

جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان امروز چهارشنبه ۱۵ مرداد ماه ۱۳۹۹به ریاست دین پرست معاون اقتصادی وزیر کشور و با حضور حشمت اله عسگری معاون اقتصادی استانداری و طاهری فرماندار شهرستان شهریار پس از بازدید از شرکت الیاف در محل سالن جلسات این شرکت برگزار شد.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین، در این جلسه ضمن بررسی مشکلات موجود در شرکت الیاف پس از بحث و تبادل نظر در خصوص مشکلات موجود در این شرکت  تصمیماتی در راستای راه اندازی و احیای مجدد واحدهای از کا افتاده اتخاذ شد.
دین پرست معاون اقتصادی وزیر کشور در این جلسه با بیان این مطلب که می توان بخش هایی از شرکت را که تولیدات آن دارای مشتری بوده و امکان تولید دوباره آن وجود دارد با همت مدیران شرکت به بهره برداری رساند گفت: برای آگاهی از وضعیت شرکت و تغییر خط تولید آن یک تیم مشترک از مدیران شرکت مذکور و متخصصین، زیر نظر اداره صمت استان تشکیل خواهیم داد که  با بررسی و نیاز سنجی امکانات مورد نیازدر راستای احیای مجدد این شرکت گام های موثری برداشته و دولت نیز در خصوص تسهیل سازی امور مربوط از هیچ کوششی دریغ نخواد کرد.
از دیگر مواردی که دین پرست به آن اشاره داشت تاکید بر ارائه طرح بازسازی و بهسازی مجموعه در مدت زمان تعین شده توسط مدیران شرکت الیاف بود و اظهار داشت: ما هم تمام حمایت های لازم را در غالب کارگروه های تسهیل استانی و ملی خواهیم داشت تا از طریق بانک ها و موسسات دولتی از کمک های لازم بهره مند شوند.

 معاون اقتصادی وزیر کشور یکی از الویت های دولت را بازگشت واحدهای راکد و تملک شده توسط شبکه های بانکی به چرخه تولید خواند و گفت: طبق فرمایش مقام معظم رهبری، همه دستگاه ها موظف هستند تا با رسیدگی به مشکلات واحدهای از کار افتاده نسبت به احیا و بازسازی آن ها مبادرت ورزند و شعار جهش تولید را در دستور کار خود قرار دهند.

وی در پایان گفت: دولت نیز در این مسیر به تمام اصول پایبند است و اگر  اهتمام جدی  از سوی مدیریت شرکت ها صورت پذیرد حتما با همت دستگاه های دولتی احیا خواهند شد.

 

 

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.