امام جمعه اندیشه سید علی مروج

امام جمعه اندیشه:

اگر مردم اغتشاشات اخیر را مدیریت نمی کردند، ایران مانند سوریه می‌شد

امام جمعه اندیشه گفت: دشمن برای مجبور کردن ایران به عقب نشینی دست به هر اقدامی می زند برای مثال حوادث سال ۷۸ و غائله کوی دانشگاه، فتنه ۸۸ و اغتشاشات اخیر نیت های پلید دشمنان این مرز و بوم را آشکار می کند، در تمامی این فتنه ها دشمنان مرجعیت و روحانیت دینی را هدف قرار داده بود.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین ، سید علی مروج امام جمعه شهر اندیشه با اشاره به حوادث اخیر کشور و مقایسه قیام خودجوش مردم علیه آشوب با قیام ۱۹ دی سال ۵۶ گفت: آغاز مبارزات مردم علیه رژیم طاغوت، ۱۹ دی ماه سال ۱۳۵۶ بود،به همین دلیل نباید این تاریخ را فراموش کرده و به دشمن اجازه عرض اندام بدهیم.

امام جمعه اندیشه در ادامه گفت: دشمنان جمهوری اسلامی ایران در تلاش هستند تا کشور ما را به دوران قبل از انقلاب اسلامی بازگردانند و به این طریق دین اسلام را به حاشیه بکشند.

وی افزود: ملت ایران همواره ثابت کردند که در برابر ظلم و ستم ساکت نمی مانند در همین مورد می توان به قیام مردم علیه کودتای امریکایی در ۲۸ مرداد اشاره کرد که مردم با رهبری یک مرجع دینی در برابر حکومت ظالم ایستادگی کردند.

مروج گفت:امام جمعه اندیشه گفت: دشمن برای مجبور کردن ایران به عقب نشینی دست به هر اقدامی می زند برای مثال حوادث سال ۷۸ و  غائله کوی دانشگاه، فتنه ۸۸ و اغتشاشات اخیر نیت های پلید دشمنان این مرز و بوم را آشکار می کند، در تمامی این فتنه ها دشمنان مرجعیت و روحانیت دینی را هدف قرار داده بود.

امام جمعه شهر اندیشه گفت: جمعیت انقلابیون هر روز در حال رشد در بین ملتهای آزادیخواه و مستقل جهان هستند، دلیل اصلی که حوادث اخیر به سرعت خنثی شد همین تفکر انقلاب و انقلابی گری در بین مردم و همچنین یک صدایی مردم، رهبری، احزاب و گروه های مختلف بود.

وی افزود: قیام علیه آشوب اخیر مردم شبیه به قیام مردم در ۱۹ دی و ۱۵ خرداد بود چرا که مردم فهیم و با بصیرت ما بین مرجیعت انقلابی و مرجعیت انگلیسی تفاوت قائل می شوند.

امام جمعه اندیشه در پایان عنوان کرد: اگر حوادث اخیر به خوبی توسط مردم مدیریت نمی شد، بدون شک تبدیل ایران به کشوری همچون سوریه دور از تصور نبود.

امام جمعه اندیشه سید علی مروج

 

 

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code