سالمی

امام جمعه شهریار:

اگر مسئول و وزیری بی تدبیری و کوتاهی کرده باید تغییر کند / جوانان انقلابی پای کار بیایند

امام جمعه شهریار گفت: برخی مشکلات اقتصادی از بی تدبیری مسئولان ناشی می شود ،اگر مسئول و وزیری بی تدبیری و کوتاهی کرده باید تغییر کند و جوانان انقلابی پای کار بیایند و این خواسته مردم است اما معلوم نیست چرا برخی در این زمینه کوتاهی می کنند.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین، حجت الاسلام و المسلمین موسی سالمی امام جمعه شهریار در خطبه های نماز جمعه عبادی سیاسی جمعه در مصلی امام خمینی این شهر ضمن اشاره به افزایش نرخ و قیمت ها در روزهای گذشته گفت: در روزهای گذشته شاهد افزایش قیمت اجناس و کالا ها بودیم که لازم است چند نکته دراین رابطه را در نظر گرفته و مسئولین همت خود را بکار گیرند تا مشکلات معیشتی مردم بیشتر نشود.
امام جمعه شهریار ادامه داد:مردم ما همواره ودر تمامی شرایط همراه نظام و انقلاب بوده اند، دشمن هم دشمن ملت است هم دشمن نظام جمهوری اسلامی ایران. همه ما می دانیم آمریکا بزرگترین دشمن ما است اما باید به این نکته توجه کنیم که باعث تمامی این اتفاقات و گرانی دشمن نیست و مدیریت داخلی دچار اختلال است.
حجت الاسلام و المسلمین سالمی بیان کرد: برخی موارد از بی تدبیری مسئولان ناشی می شود ،اگر مسئول و وزیری بی تدبیری و کوتاهی کرده باید تغییر کند و جوانان انقلابی پای کار بیایند و این خواسته مردم است اما معلوم نیست چرا برخی در این زمینه کوتاهی می کنند.
سالمی افزود:باید اقداماتی انجام شود تا گلوگاه های فساد در کشور بسته شود تا مشکلی برای ملت ایجاد نشود همچنین لازم است بر بانک ها و مناطق آزاد نظارت های بیشتری اعمال شود.
سالمی گفت:نباید به آمریکل اعتماد کنیم حتی اگر خودشان پیشنهاد مذاکره بدهند یکبار به آنها فرصت داده و مذاکره کردیم و نتیجه آن را هم دیدیم پس مذاکره مجدد با امریکا اشتباه است.
وی بیان کرد:مردم ما امروز نگران بعد نظارتی مجلس و نمایندگانی که به مسائل حاشیه ای می پردازند هستند. نمایندگانی که برای یک وزیر یا مسئولی امضا جمع می کنند و سپس آن را پس می‌گیرند معلوم نیست چرا عده ای به این مردم بی‌توجه بوده و هیچ تنبیه یا مجازاتی هم  در انتظار آنان نیست.

سالمی

 

 

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code