ابطحی

ابطحی:

اگر موضوع برداشت های اضافی موسسه نور صحت داشته باشد باید در «ردلاین» قرار گیرد

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس تأکید کرد: اگر موسسه نور اضافه برداشت از شبکه شتاب داشت، باید در رد لاین قرار گیرد و مجازات قانونی شود.

 

به گزارش راه مبین به نقل از بولتن، عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به‌اضافه برداشت موسسه نور از شبکه شتاب، گفت: اگر برداشت‌های اضافی موسسه نور از شبکه شتاب صحت دارد باید در رد لاین قرار گیرد.

سید محمدجواد ابطحی نماینده خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار بولتن نیوز با اشاره به‌اضافه برداشت‌های موسسه نور از شبکه شتاب گفت: اگر این اضافه برداشت‌ها صحت داشته باشد، بانک مرکزی باید بلافاصله ورود کرده و ضمن برخورد قانونی، اعمال مجازات کند.

وی افزود: بانک مرکزی موظف است با هر برخورد مؤسسات مالی اعتباری برخورد کند تا این تخلفات دامن‌گیر همه و فراگیر نشود.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس تأکید کرد: اگر موسسه نور اضافه برداشت از شبکه شتاب داشت، باید در رد لاین قرار گیرد و مجازات قانونی شود.

ابطحی مشکلات مؤسسات مالی اعتباری را ناشی از بی‌توجهی مسئولین به قانون و انجام وظایف خود دانست و افزود: اگر مسئولین بانک مرکزی از اول به وظایف قانونی خود عمل می‌کردند و جلوی فعالیت مؤسساتی که مجوز نداشتند را می‌گرفتند، ما شاهد این‌همه تخلفات مؤسسات مالی اعتباری و تجمعات مردمی در جلوی این مؤسسات و مجلس نبودیم.

وی افزود: در پی بروز همین مشکلات مؤسسات مالی اعتباری بود که نمایندگان مجلس از طیف‌های مختلف، با طرح سؤال خواستار حضور رئیس‌جمهور در صحن مجلس و پاسخگویی وی به مشکلات مذکور شدند.

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.