سردار سبحانی فر

مشاور فرمانده کل سپاه:

ایستادگی در برابر ابرقدرت ها نیروی بسیجی لازم دارد/دشمن میز مذاکره را به بهانه های مختلف پیش می کشد

سردار محمد جواد سبحانی فر مشاور کل فرماندهی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: ملت قهرمان ایران تا پیروزی در عرصه های مختلف به دست می آورد دشمنان میز مذاکر ه را وسط می کشند و آن را ابزاری قرار می دهند برای رسیدن به اهداف شوم و پلید خود.اما ملت ما آگاه هستند و تمامی اقدامات دشمن را به دقت رصد می کنند.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی راه مبین، سردار محمد جواد سبحانی فر مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، در مراسم گردهمایی بسیجیان شهرستان شهریار در امامزاده اسماعیل(ع) این شهر ضمن گرامیداشت فرا رسیدن هفته بسیج، با اشاره به اهمیت و نقش بسیج و بسیجی گفت: بسیج یکی از نهادهای مقدس جمهوری اسلامی ایران است که می تواند با استفاده از توانایی و اندیشه های نو و کارآمد بسیاری از مشکلات جامعه را حل کند.

سردار سبحانی فر

دکتر سبحانی فر با اشاره به نقش والای شهید نزد خداوند متعال عنوان کرد: شهادت و شهید مفاهیمی هستند که فقط خداوند متعال و خود شهید عظمت و جایگاه آن را می داند. برای روشن شدن این موضوع باید به این نکته توجه کرد که وقتی شهید در جایگاه خداوند کریم حاضر می شود نزد پروردگار تمنا می کند که دوباره به زمین بازگردانده شود تا مجددا شهید شود، این نشان دهنده بزرگی و عظمت شهادت است.

مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: جنایت های امریکا و کشورهای دست نشانده این رژیم غاصب و جنایتکار بر هیچکس پوشیده نیست. این کشور کودک کش هزینه های هنگفتی برای گردن کشی در خاورمیانه و تجاوز به کشورهای دیگر هزینه می کند، پس مقابله با چنین رژیم ستمکاری نیازمند قدرتی عظیم همچون بسیج می باشد. اگر بسیجیان به یاری موصل و عراق نمی شتافتند  اکنون ما با داعش مرز خاکی داشتیم، این نشان دهنده قدرت عظیم بسیج و بسیجی است.

سردار سبحانی فر

سردار سبحانی فر افزود: عربستان میلیارد ها دلار  برای ایجاد ناامنی در ایران هزینه می کند،  هزینه های سرسام آوری برای ترکاندن یک ترقه در جمهوری اسلامی ایران متحمل می شود اما در این امر ناموفق مانده است. شما نگاهی به غرب کشور بیندازید که با اشراف کامل اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان(عج) دشمنان جرات عرض اندام ندارند و کوچکترین فتنه ای در نطفه خفه می شود.  اکنون به برکت عنایات خداوند متعال، امام زمان(عج) و بسیج امنیت کشور ما از امنیت کشورهای قلب اروپا نیز بیشتر است.

وی افزود: ملت قهرمان ایران تا پیروزی در عرصه های مختلف به دست می آورد دشمنان میز مذاکر ه را وسط می کشند و آن را ابزاری قرار می دهند برای رسیدن به اهداف شوم و پلید خود.اما ملت ما آگاه هستند و تمامی اقدامات دشمن را به دقت رصد می کنند. جالب است بدانید در زمان ریاست جمهوری جرج بوش در امریکا این کشور تا شلیک گلوله به ایران نیز پیش رفت اما سرانجام به دلیل واهمه از قدرت بسیج از این امر منصرف شدند.

سردار سبحانی فر

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.