بازداشت دو کارمند شهرداری و یک عضو شورای شهر شهریار

در پی سلسله اقدامات اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان در اطلاعات سپاه و به دستور مقام قضایی دو مسئول شهرداری و یک عضو شورای شهر شهریار به اتهام فساد و دست درازی به بیت المال بازداشت شدند.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین ، در پی سلسله اقدامات اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان در اطلاعات سپاه و به دستور مقام قضایی دو مسئول شهرداری و یک عضو شورای شهر شهریار به اتهام فساد و دست درازی به بیت المال بازداشت شدند.

در همین راستا نورالله طاهری فرماندار شهرستان شهریار به راه مبین گفت: در پی بروز تخلفات محرز صورت گرفته در شهرداری شهریار و با بررسی دقیق اطلاعاتی پیگیری تخلفات صورت گرفته طی ۲ ماه اخیر یک مدیر منطقه و یکی از معاونان مالی اداری شهرداری و یک عضو. شورای شهر شهریار به اتهام فساد مالی و و دست درازی به بیت المال بازداشت و جهت تکمیل پرونده در سیر قضایی آن به سر می‌برند.

وی گفت: مبارزه با فساد در هر سطحی که باشد بر تابیده نشده و با آن مبارزه خواهیم کرد و قطعأ دست درازی به بیت المال جز خطوط قرمز محسوب می‌شود.

گفتنی است چندی پیش نیز برخی دستگیری ها در مجموعه شهرداری و شورای شهر شهرستان شهریار در راستا مبارزه با فساد توسط سازمان اطلاعات سپاه و دستگاه قضایی صورت گرفته است.

 

 

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.